Do každého počasí Rain Boot collection 2011 od Karima Rashida

Mgr. Sandra Vasková
21.3.2011
  • Design

Světoznámý designér s mimořádným talentem, Karim Rashid, znovu na denní světlo vrhá novou jarní kolekci nazvanou Rain Boot Collection 2011. Ano, hádáte správně, jedná se o další sérii gumáků, avšak ty už nejsou šedých a univerzálních tónů barev jako před mnoha lety. Nyní září jako duha a oplývají různými nákresy a malůvkami. Karim tyto boty navrhl ve spolupráci s francouzskou značkou Sydney D.

Boty však svůj původní smysl a účel neztratily. Jen byly vylepšeny do kreativní, originální a lákavější podoby. Stalo se také trendem, že tento druh bot se již nenosí pouze do deštivého počasí, ale jsou zkrátka hitem pro každodenní nošení. Jistě jste si povšimli! Gumáky od Rashida jsou vyrobeny ze 100% kaučuku, které obuv Sydney D běžně používá při výrobě svých bot. Materiál je kvalitní, s dlouhou životností, dá se perfektně tvarovat a je variabilní. Díky tomu dokázal Karim vyjádřit svou vizi světa obuvi, ve kterém je vše hřejivé, zaoblené, měkké a krásně barevné.

Jsou k dispozici ve dvou výškách a několika barvách, například v růžové, světle i tmavě modré, černé, i běžovo-oranžové. Potisk Vám bude také povědomí, je jak jinak typický pro Rashida. Tyto vzory můžete zahlédnout na mnoha jeho designových kouscích.

Zdroj a foto: karimrashid.com

 

doprava zdarma
objednávky nad 9 999,- Kč
 
Vrácení zboží
zboží můžete vrátit do 14 dnů
 
+420 733 712 508
uživatelská podpora 9:30 - 20:30