Dobře se chodí jedině v Empire States

Mgr. Sandra Vasková
25.9.2011
  • Móda

Empire States - nová kolekce drzých, naleštěných, svůdných a trendy botů od designérky Joanny Stoker, se kterou Vás v letošní sezóně podzim/zima hodlá ozdobit.

Joanna používá velmi kvalitní a vyzývavou škálu vzorů i textur. Svým botkám tvaruje siluety jako sochař Věstonické Venuši. Neujdou jedinému pohledu, ženská srdce zaplesají radostí a šatníky budou mít další ozdoby.

Stokerová vyhrála za svůj design první zlomovou cenu společně s Jimmym Choo a Melanii Rickey, a byla tak objevena Bristkou asociací obuvi, která jí dala možnost odstartovat svou kariéru naplno a dát botám vlastní značku a punc. To se stalo v letech 2009 a 2010 a nyní už vystavuje i na přehlídkách časopisu Vogue na londýnských molech, a také na Londýnském týdnu módy v rámci přehlídku „Jedny k vidění" (v originále Ones to Watch). Místní kritici ohodnotili její práci jako architektonické inovace s futuristickým kouzlem. A nyní je řada na Vás - co na ně povíte Vy?

Kolekce je zkrátka plná avantgardních kousků, které jsou různě tvarované a mají svou vlastní tvář. Návrhářka využívá také nových výšek a šířek, modeluje jim nepředvídatelné siluetky a nechává se inspirovat tzv. úhlovou elegancí stylu Art Deco. Své „střevíčky" zdobí eklektickou směsí semiše a kovu, ručně tvarovaného plexiskla i drahokamy jako je malachit a jantar.

Zdroj a foto: www.joannastoker.com

doprava zdarma
objednávky nad 9 999,- Kč
 
Vrácení zboží
zboží můžete vrátit do 14 dnů
 
+420 733 712 508
uživatelská podpora 9:30 - 20:30