Domino hodiny

Bc. Lucie Drahošová
28.12.2010
  • Technika

Digitální nástěnné hodiny jsou trochu nuda, o těch klasických ručičkových ani nemluvě. Novým kouskem v oblasti designu doplňků jsou ale hodiny ve tvaru dominových kostek. Jsou extravagantní a zajímavé, jen si budete muset chvíli zvykat na to, jak z nich čas vyčíst.

Společnost Carbo Design Group je v oblasti designu skutečným odborníkem, a téměř každý jejich kousek se dočká velkého obdivu a obliby u spotřebitelů. Nejinak je tou ani v případě designových hodin ve tvaru kostek domina. Tři kostky jsou umístěny svisle vedle sebe, a tečky na každé z nich sdělují informaci o čase. První kostka určuje hodiny, a disponuje tedy jednou až dvanácti tečkami. Další kostka zobrazuje desítky minut a poslední jednotky minut. Zobrazení je klasické, jako na hracích kostkách, problém vám z první chvilce ale může činit počítání a orientace, především pokud jde o minuty. Vše je ale jen otázkou zvyku, a pokud jde o styl, jsou tyto hodiny jednoznačně perfektní. Pokud jde o provedení, je použití domina hodně důmyslné a přitom v zásadě jednoduché, takže si ho jistě zamilujete.

Pokud jde o umístění v interiéru, hodiny můžete buď zavěsit na stěnu, neboje umístit volně do prostoru na stojanech.

Provedení je klasické černé, s bílými tečkami. Jejich chod je zcela tichý, a také víceméně neviditelný. Hodiny totiž fungují bez drátů, takže se vám po zdi nebudou pod hodinami popínat žádné nevzhledné kabely. Hodiny totiž mají svůj vlastní poháněcí mechanismus, založený na bázi cívky.

Na trh by měly Domino Clock přijít už začátkem roku 2011, takže pokud máte zájem, můžete se v lednu informovat ohledně kupní ceny. Možná budete příjemně překvapeni, tvůrci se totiž údajně snažili o jednoduchý a finančně nenáročný produkt.

Foto a zdroj : news.carbondesign.com

doprava zdarma
objednávky nad 9 999,- Kč
 
Vrácení zboží
zboží můžete vrátit do 14 dnů
 
+420 733 712 508
uživatelská podpora 9:30 - 20:30