Box dřevěný na láhve od piva Original Boltze, 40x20x26cm (cena za ks)

1 099,- Kč s DPH
na dotaz
Nelze objednat

Specifikace

Kód: 2003188
Výrobce: Boltze
Barva: hnědá
Materiál: dřevo

Popis

Dřevěný box na láhve na pivo. 

Hledáte ideální dárek pro pány - partnera, tatínka, bratra, syna, strejdu, švagra či tchána. Kupte mu tento box na láhve od piva, určitě mu tí uděláte větší radost než jakýmkoliv měkkým dárkem :-). 

Značka: Boltze

BOLTZE - Německo

Již od roku 1964 působí na trhu s bytovými doplňky a dekoracemi německá značka Boltze, jejíž repertoár zahrnuje nepřeberné množství stylů a celou řádku kolekcí, ve kterých najdete kousky ve stylech retro, vintage, provence, skandinávském, rustikálním, industriálním, minimalistickém i dalších.

Bez nadsázky lze říci, že značka Boltze dovede vytvořit domov. Útulné a harmonické stojací dekorace, poutavé závěsné ozdoby, stylové nádobí, ale třeba i jemně zdobené dekorativní krabice nebo praktické tašky. To vše najdete v nabídce německé značky Boltze, která již desítky let dbá na nejvyšší kvalitu svých produktů, maximální zákaznický servis, ale také následování aktuálních trendů, které umně mísí s tradičním stylem. Ať už si z jejich nabídky vyberete jakýkoliv kousek, vašemu domovu vždy dodá pocit bezpečí a útulné hřejivosti.

dále nabízíme

doprava zdarma
objednávky nad 9 999,- Kč
 
Vrácení zboží
zboží můžete vrátit do 14 dnů
 
+420 733 712 508
uživatelská podpora 9:30 - 20:30