Ducati - můžete odvrátit svůj zrak, ale nepopřete obdiv!

Mgr. Sandra Vasková
19.2.2011
  • Technika

Projekt Diavel se zrodil v momentě, když návrháři Ducati sestavili svůj seznam přání pro nadstandardní motocykl. S otazníkem „Co kdyby?" vytvořili doslova snovou motorku a vytvarovali ji tak, aby měla nižší i delší tělo. Na tomto stroji můžete přijít o dech už za 2,6 sekundy. Motorka je velmi hbitá a lehká, váží 207 kg. Má ohromující vzhled a vyznává sportovní životní styl, o kterém jste doposud jen snili.


Diavel obsahuje nejmodernější inovativní technologie Ducati. Navíc umožňuje jezdci plně využívat sílu motoru Testastretta 11 °. Doplňky byly speciálně navrženy tak, aby dokonale splynuly s ostatními částmi motocyklu. Přední kolo těsně doléhá na tělo motorky, které je zakončeno v úzkém stylu, typickém pro sportovní motocykly. Design Diavelu je charakteristický svou „svalnatostí", ale současně i čistotou a základními liniemi. Použité prvotřídní materiály jako jsou titan a uhlíková vlákna přidávají této motorce na vkusu a skvělém vzhledu.


Stěžejními hesly, která se pojí s typem Diavel, se staly připravenost, dominance a důvěra hraničící s nadřazeností. Motorka vypadá ramenatě a postupně se posouvá do tvaru kužele směrem k zadní části - k motoru a břichu motocyklu s olejovým chladičem, kde nabývá těch pravých atletických tvarů. Masivní zadní pneumatika je dokonalým příkladem toho, jak Diavel návrháři zaujímají nekompromisní postoj při uplatňování a realizaci jejich seznamu přání a funkcí. Ducati filozofie pro inovace vždy posouvala hranice designu ve prospěch vzrušujícího a záživného motocyklu.

Diavel představuje pravé Ducati. Zrodil se z vášně pro motocykly a byl navržen tak, aby zajišťoval původní výkon Ducati v každém ohledu. Navíc Vám Ducati Vám k tomuto motocyklu poskytne vše od závodního příslušenství k tomu vhodnějšímu pro cestování. Budete si moci Diavel vybavit podle vlastního přání a individuálních potřeb, k dosažení maximálního výkonu i uspokojení.

Zdroj a foto : www.diavel.ducati.com

doprava zdarma
objednávky nad 9 999,- Kč
 
Vrácení zboží
zboží můžete vrátit do 14 dnů
 
+420 733 712 508
uživatelská podpora 9:30 - 20:30