Ekologické reproduktory pro váš iPhone

Bc. Lucie Drahošová
9.7.2012
  • Design

Mobilní telefony dnes zvládají mnohem více, než jen volání a psaní textových zpráv. S jejich pomocí můžete fotit, točit videa, ráno se budit, sledovat filmy, nebo poslouchat hudbu. Právě poslední zmíněné je zejména oblíbené, pokud jste někde venku, a nemáte k dispozici rádio. Pokud ale nejste sami, možná čas od času řešíte problém, jak se o hudbu podělit s ostatními. Pokud vlastníte iPhone, máme pro vás nyní řešení na míru, a navíc ekologické.

Multifunkčnost je téměř synonymem produktů dnešní doby, a tak není divu, že snad každý z nás má v kapse nějaký ten mobil nebo iPhone, který umí volat, smskovat, fotit, natáčet, nahrávat, přehrávat mp3 nahrávky i rádio, surfovat na internetu a kdo ví, co ještě. Ke každému takovémuto zařízení pak patří ještě mnohé další doplňky, zejména nabíječka a sluchátka, dále pak třeba kabel na propojení s počítačem, nebo reproduktory pro milovníky hudby. Důležitým požadavkem na veškeré komponenty je přitom skladnost a snadná manipulovatelnost, a ideálně také šetrnost k životnímu prostředí.

Losangeleská designérská značka Eco-made se proto zaměřila právě na reproduktory, které bývají rozměrné a ekologicky ne příliš ideální. Řešení, které designéři vymysleli, je nakonec až směšně jednoduché, důvtipné, a přitom zcela funkční. Na míru pro iPhone totiž vyrobili jakýsi kartonový amplion Eco-amp, který můžete složit na placku, a v případě potřeby snadno složit a nasadit na iPhone, kde bude bez potíží držet. Díky svému tvaru přitom funguje jako zesilovač, čímž umožní poslech hudby širšímu publiku. Provedení je v přírodní béžové barvě, s nápisem Eco-amp.

Papír, ze kterého je reproduktor vyroben, je recyklovaný, a znovu dále recyklovatelný, takže je 100% šetrný k životnímu prostředí. Ohleduplný pak bude i v nárocích na prostor, zručnost, a zejména na vaši peněženku. Pořídit si jej můžete totiž jen za $7.99.

David LeGrand, jeden z tvůrců Eco-amp, k tomuto produktu říká: „Eco-amp je skvělý v tom, že umožňuje být spontánní, pokud jde o hudbu a zvuk - bez obětí na životním prostředí. Ať už se rozhodnete pro piknik u silnice, nebo odpočinek na pláži s přáteli, Eco-amp v kombinaci s iPhone umocní váš hudební zážitek."

Zdroj a foto: www.designtoimprovelife.dk

doprava zdarma
objednávky nad 9 999,- Kč
 
Vrácení zboží
zboží můžete vrátit do 14 dnů
 
+420 733 712 508
uživatelská podpora 9:30 - 20:30