Ekologický bambusový kufřík na MacBook

Mgr. Sandra Vasková
26.4.2011
  • Design

Ekomóda, to je to, co nyní letí světem a sbírá jedno ocenění za druhým. Posledním takovým „výstřelkem" se stala moderní aktovka pro MacBook, která je ekvivalentem ke všem ostatním  - je totiž vyrobena z bambusového dřeva.

Od společnosti Silva, elegantní přebal pro Vašeho přenosného pomocníka bude jistě poutat pohledy všech ostatních. Nemusíte se bát, že promokne, je pevný, vypadá dobře a chrání i před ostatními vlivy. Primární roli zde hraje minimalistická konstrukce, která je upevněna na  leštěném koženém řemínku. Kufřík je natolik svým vzhledem přizpůsobivý, že si jej můžete vzít opravdu kamkoli, na schůzi či zasedání, do kanceláře i kavárny. Riskujete snad jen to, že se právě on stane středem pozornosti.

Jeho tvar je precizně propracovaný. Pevná deska z bambusu je zbroušena a potřena přírodním olejem na tvrdé a hladké povrchy. I když z venku má tvrdou slupku, uvnitř se skrývá pohodlná výstelka pro bezpečné umístění PC. Bambusová taška je určena pro 13-ti až 15-ti palcové notebooky MacBook. K zakoupení je cca od 179,99 dolarů.

Zdroj a foto: ecouterre.com

doprava zdarma
objednávky nad 9 999,- Kč
 
Vrácení zboží
zboží můžete vrátit do 14 dnů
 
+420 733 712 508
uživatelská podpora 9:30 - 20:30