Elegantní kolekce dřevěných van

admin
19.6.2011
  • Móda

Švýcarská společnost Alegna přišla na trh s novou kolekcí luxusních, dřevěných van a umyvadel. Produkty jsou označeny souhrnným názvem Laguna a jsou celkem čtyři. Pearl, Spa, Basic a Pure. 3 vany různého designu a 1 umyvadlo můžete zakoupit v 6 různých barevných variantách podle druhu použitého dřeva. Wengé, mahagon, hrušeň, dub, iroko a ořech se stanou perlou každé moderní koupelny.

Každý kus byl vyroben z toho nejkvalitnějšího dřeva z tenkých dýh, lepených dohromady za působení vysokého tlaku. Povrch zařizovacích předmětů je ošetřen extrémně odolných lakem, který zaručí dlouhou životnost. Takto ošetřené dřevo bylo zkoušeno v těch nejtvrdších podmínkách, ostatně firma Alegna disponuje mnohaletou zkušeností v oblasti výroby jachet. Vany jsou navrženy tak, aby v nich mohl relaxovat jednotlivec i pár.

K designovým vanám nalezneme v kolekci i mělké umyvadlo, které dojem luxusu hravě dotvoří. V nabídce má firma Alegna vany volně stojící i zabudované a nebrání se ani výrobě na konkrétní zakázku. Dřevěné vany jsou na dotek velmi příjemné a díky malé teplené vodivosti udrží vodu dlouho teplou. Pokud jste si v současné nabídce nevybrali, nemusíte litovat, do budoucna společnost plánuje výrobu designových, dřevěných Jacuzzi.

Zdroj a foto: alegna.ch

 

doprava zdarma
objednávky nad 9 999,- Kč
 
Vrácení zboží
zboží můžete vrátit do 14 dnů
 
+420 733 712 508
uživatelská podpora 9:30 - 20:30