Elektro kolekce šperků Vás rozzáří na metry daleko

Mgr. Sandra Vasková
13.10.2011
  • Design

Kolekce, která je kombinací průmyslové techniky a estetiky. Jejími autory se stali týmový hráči ze studia Design + Conquer. Tyto šperky dostávají estetiku a módu do zcela jiné dimenze. Inspirací jim byla elektronická hudba a stage. A možná jsou autoři této kolekce také fanoušci filmu Tron Legacy. Je ale jisté, že tyto ozdůbky vznikly díky unikátnímu 3D tisku a studio je navrhlo tak, aby i Vy sami jste se stali ozdobou každého večírku. Buďte vždy připraveni k akci!

Jednotlivé dílky doplňků jsou až neuvěřitelně lehké a pohodlné na nošení. Zajímavostí se stává fakt, že každý kousek této elektro sbírky je inspirován konkrétní skladbou. Teeel, Miami Horror, Teen Daze, Neon Indian a Apparat, stačí si jen vybrat. Návrháři Design + Conquer spolupracovali s hudebníkem Jimem Smithem ze skupiny Teeel, který se podílel také na úvodním videu k představení kolekce.

Elektro sbírka je rozdělena do dvou řad s originálními názvy Compilation a Track. Návrhy z druhé řady jsou vhodné pro každodenní činnosti a ozbrojeny bílými, modrými a neonově růžovými barevnými akcenty.  Zatímco kousky v sérii Compilation jsou v limitované edici a k dispozici v exkluzivních, ručně nanášených a libovolně volitelných barevných akcentech.

Který z nich by již brzy mohl zdobit Vás? Pokud máte představu a chtěli byste jednotlivé šperky prozkoumat blíže, navštivte stránky www.designandconquer.com, kde se dočtete a prohlídnete mnohem více. Najdete tu také ceny jednotlivých módních doplňků v sekci Shop. Blejská se na lepší časy v kategorii módního stylu!

Zdroj a foto: www.designandconquer.com

doprava zdarma
objednávky nad 9 999,- Kč
 
Vrácení zboží
zboží můžete vrátit do 14 dnů
 
+420 733 712 508
uživatelská podpora 9:30 - 20:30