emporiaELEGANCE vyhrál iF Gold Award

Mgr. Sandra Vasková
10.3.2011
  • Technika

Prestižní ocenění získal na veletrhu CeBIT. Tato mezinárodní cena bývá udělována za produktový design, kvalitu, inovace a nové funkce. V tomto případě všechno přichází v jednoduchém zařízení, které působí velmi elegantně a je určeno pro současnou i budoucí generaci. Patří ke skupině mobilních telefonů Emporia Telecom.

Ačkoli jsou jeho funkce a vlastnosti primárně zaměřeny na potřeby starších uživatelů, díky svému designu a inteligentnímu ovládání apeluje emporiaELEGANCE téměř na všechny věkové skupiny. S jeho individuálně nastavitelný headsetem a sluchovou podporou s kompatibilními reproduktory nabízí vysokou úroveň poslechové kvality. Kontrastní displej a velká tlačítka s jasným tlakovými body zajišťují uživatelům snadnější použití.

„Z více než 2 700 předložených produktů se emporiaELEGANCE umístil mezi prvních Top 50. Je to velké uznání pro tento náš návrh designu," uvedl Marcus Anlauff, produktový designer telefonu. „Ocenění iF hodnotí vynikající výsledky v oblasti designu už více než 50 let," říká Karin Schaumberger, marketingová ředitelka Emporia Telecom. „Je zárukou excelentních kvalitních výrobků, které potvrzují a hodnotí nezávislí odborníci."

Zdroj a foto: emporia.at

doprava zdarma
objednávky nad 9 999,- Kč
 
Vrácení zboží
zboží můžete vrátit do 14 dnů
 
+420 733 712 508
uživatelská podpora 9:30 - 20:30