Exkluzivní módní kalendář 12plus12

Dagmar
5.12.2010
  • Móda

12plus12 je charitativní projekt, jehož cílem je podpořit sdružení o. s. DebRA ČR. Toto sdružení zapojuje lidi s vzácnou vrozenou vadou kůže - epidermolysis bullosa (nebo také známé jako nemoc motýlích křídel) do aktivního a plnohodnotného života a je tak jediné svého druhu v ČR. Jitka Čvančarová, česká herečka a patronka o.s. DebRA ČR, přišla s myšlenkou na charitativní projekt 12plus12, který by pro nadaci získal každý rok tolik potřebné finanční prostředky. Na projektu spolupracuje také herečka a moderátorka Marta Ondráčková. Za letošní rok vznikl exkluzivní módní kalendář, na jehož tvorbě se podílelo 25 významných osobností.

Na stránkách kalendáře se objeví 12 předních českých osobností v šatech 12 našich významných módních návrhářů, zvěčněných na snímcích světoznámého fotografa Roberta Vana. Tématem kalendáře jsou „motýlí křídla", což samozřejmě vyplívá z poslání DebRA ČR. V šatech Beaty Rajské, Denisy Nové, Išky Fišárkové, Pavla Brejchy nebo Taťány Kovaříkové uvidíme například Ivanu Gottovou, Alici Nellis, Barbaru Nesvadbovou, Yvettu Blanarovičovou, Pavlínu Němcovou nebo i patronku celé akce, Jitku Čvančarovou. Informace o všech zúčastněných osobnostech a samozřejmě o využití prostředků, projektem získaných, naleznete na webu - www.12plus12.cz.

Minimální cena za kalendář je 500 Kč, maximální hranici nechávají organizátoři na každém kupujícím. Kalendář je dostupný na vybraných místech v Praze, Brně a Plzni, ale je možné ho získat i na dobírku. Kalendář byl pokřtěn 3. listopadu v prostorách Muzea Karlova mostu, jeho kmotrou se stala herečka Tereza Brodská, celým večerem provedla moderátorka Marie Retková. Projekt 12plus12 představila jeho autorka Jitka Čvančarová a o. s. DebRA ČR ředitelka Alice Salamonová. Nad projektem převzala záštitu prim. MUDr. Hana Bučková, PhD., primářka Dětského kožního oddělení Pediatrické kliniky FN Brno, koordinátorka Klinického EB Centra při FN Brno a MUDr. Alena Šteflová, PhD., ředitelka Kanceláře WHO v ČR.

Zdroj a foto: 12plus12.cz

 

doprava zdarma
objednávky nad 9 999,- Kč
 
Vrácení zboží
zboží můžete vrátit do 14 dnů
 
+420 733 712 508
uživatelská podpora 9:30 - 20:30