Falper - mobilní ohniště pro interiér

Bc. Lucie Drahošová
12.9.2012
  • Design

Krb s plápolajícím ohněm je bezesporu stylový doplněk interiéru, ne každý si však může dovolit do bytu krb pořídit. Proto designéři zapojili mozkové závity, a jeden z těch italských vymyslel stylové řešení - mobilní ohniště Falper.

Pohled na hořící oheň mnohdy uklidňuje více, než víkend ve wellness centru. Nemluvě o příjemné estetické stránce, kterou hořící ohýnek v krbu či ohništi nabízí. A co teprve když designéři vymyslí jednoduché a praktické řešení jak dostat krb do každého interiéru, za minimální cenu, a zcela bez práce.

Oním zázračným řešením je bio-etanolové miniaturní ohniště Falper, umístěné v nádobě připomínající kyblíček. Design je primárně minimalistický, což znamená, že čtvercová nádoba je opatřena pouze uchem a řadou kulatých děr v nejhornější části nádoby, které mají svou praktickou funkci.  Obal je vyroben z odolné oceli, která je pokrytá epoxidovou práškovou barvou. Výrobek tedy odolává vysokým teplotám i venkovním vlivům. K dispozici je provedení v bílé, černé, červené či temně zelené barvě.

S nápadem na přenosné malinké ohniště přišel italský designér Giovani Talocci, a kromě ohnišť k soupravě ve stejném designu připojil rovnou i květináč truhlíkového typu, takže si můžete snadno sladit celý interiér. Oba designové kousky jsou přitom opatřeny praktickým uchem, a jsou proto jednoduše přenosné, takže vám může ohniště přes týden vytvářet útulnou atmosféru doma v městském bytě, a o víkendu vám dotvářet romantiku na venkovské chatě. V interiéru funguje báječně zejména s ohledem na schopnost produkovat minimální množství kouře.

V porovnání se zabudovanými krby ušetříte náklady, práci, prostor, a ještě budete moci s tímto malým ohništěm cestovat. A to dokonce i na místa, která jsou doslova mimo civilizaci. K provozu tohoto ohniště totiž nepotřebujete žádnou elektřinu ani vymoženosti moderní doby. Postačí dostatek bio-etanolu, a je to.

Zdroj a foto: http://design-milk.com

doprava zdarma
objednávky nad 9 999,- Kč
 
Vrácení zboží
zboží můžete vrátit do 14 dnů
 
+420 733 712 508
uživatelská podpora 9:30 - 20:30