FBed, to je ideální oáza pro milovníky Facebooku

Bc. Lucie Drahošová
13.4.2012
  • Design

Facebook. Pro některé sociální síť, která je z nepochopitelného důvodu fenoménem současnosti, pro jiné každodenní aktivita, závislost, droga, od které se nemohou odtrhnout, a tráví v její společnosti hodiny a hodiny. Pokud patříte mezi ty druhé, pak vás určitě nadchne FBed, šitá na míru milovníkům Facebooku.

Na přelomu roku měl Facebook téměř 850milionů uživatelů, denně je na Facebooku uděleno 2,5 miliardy „lajků" (neboli „líbí se mi") a nahráno 250 milionů fotek, z čehož se dá soudit, že pasivní na této sociální síti rozhodně nejsme. Naopak, mnozí uživatelé doslova vytěsňují skutečný život na úkor toho virtuálního, a téměř srůstají se svými počítači. Pro mnohé je to jediná možnost jak se zbavit ostychu, nebo jak komunikovat s někým, kdo je tisíce kilometrů daleko.

Pokud vás fenomén jménem Facebook také oslovil, pak si nenechte ujít FBed, relaxační postel kombinovanou s pracovním koutkem, která svou inspiraci Facebookem rozhodně nezapře.

Kostru FBed tvoří  konstrukce v typickém tvaru malého „f", které najdete také jako typickou ikonu na stránkách Facebooku. Část pod horizontální linkou slouží jako postel pro jednu osobu, a část nad ní jako pracovní koutek kde můžete pohodlně sedět u počítače.

Extravagancí designér Tom Devian rozhodě nešetřil, a tak je bez ostychu zachována tmavě modrá barva konstrukce. Pokud by pak náhodo někdo i přesto symbol neodhalil, boční stěna postele je opatřena bílým nápisem „facebook". V této posteli tak zůstanete doslova na Facebooku i když už se vám únavou dávno zavřou oči. A pokud jste opravdu závislí, není nic snazšího, než si ráno číst své první vzkazy rovnou z postele...

doprava zdarma
objednávky nad 9 999,- Kč
 
Vrácení zboží
zboží můžete vrátit do 14 dnů
 
+420 733 712 508
uživatelská podpora 9:30 - 20:30