FERRARI PŘEDSTAVUJE NOVÉ ZÁBAVNÍ CENTRUM

Mgr. Sandra Vasková
29.10.2010
  • Architektura

Nejen milovníky značky Ferrari nyní potěšíme zprávou, že byl právě včera slavnostně otevřen největší krytý zábavní park v Abu Dhabi. Velikost Ferrari World Abu Dhabi  je neuvěřitelných 176 000 m2 a doslova překonává hranice moderní architektury. Jeho tvůrce, mezinárodní firma Benoy, na něj může být náležitě pyšná. A vy, zejména pánové, budete jistě také, až zjistíte, jaké všemožné a vzrušují atrakce pro vás zabavní park přichystal. Ceny vstupenek se pohybují od 32 do 44 , což v přepočtu na naši měnu činí přibližně 790 až 1085 Kč.

Na co všechno se odteď můžete těšit? Pro adrenalinové nadšence je zde připravena nejrychlejší horská dráha, která prudce zrychlí vaši tepovou frekvenci při 200 km/h. Pozornosti návštěvníků jistě neunikne ani dlouho očekávaná 4D fantasy jízda Speed of Magic. Sám manager centra atrakcí Andy Keeling tvrdí: „Speed of Magic je možná nejvíce inovativní interpretace Ferrari na světě". A to už je co říct, pánové, nemyslíte? Nicméně odvážlivci se mohou najít i mezi ženami, tak směle do toho! Máte jedinečnou příležitost a o zábavu pro rodinu i přátele postaráno.

Značka Ferrari je prezentována jako divoká, odvážná a kultovní, což dokazuje i tento ambiciózní architektonický pokus, který jistě brzy přinese své ovoce. Již nyní je jasné, že značka Ferrari a její stavba přinese obrovské výhody i prezentaci hlavnímu městu Spojených arabských emirátů.

 

Více se dovíte na www.ferrariworldabudhabi.com

doprava zdarma
objednávky nad 9 999,- Kč
 
Vrácení zboží
zboží můžete vrátit do 14 dnů
 
+420 733 712 508
uživatelská podpora 9:30 - 20:30