Flip - ideální kus nábytku pro vaše potomky

Bc. Lucie Drahošová
5.6.2012
  • Design

Výroba a vymýšlení designu nábytku pro děti není žádná legrace. Zkombinovat vhodné materiály, tvary, bezpečnost a funkčnost není žádná hračka. Marco Hammerling ale tento úkol vyřešil na jedničku, když vymyslel multifunkční kousek nábytku nazvaný Flip.

Architekt a designér Marco Hammerling přišel s ideou multifunkčního kusu nábytku, který podněcuje dětskou fantazii, vyhovuje dětem pokud jde o bezpečnost i zdraví, a neurazí ani svým vzhledem. Flip, jak svůj „vynález" nazval, je židlička dětské velikosti, kterou však můžete všemožně otáčet a kombinovat ji s dalšími židličkami tak, že vznikají různé prolézačky, nebo třeba koník, psík, či jiné libovolné zvíře (záleží jen na vaší fantazii), na kterém mohou vaše ratolesti vesele poskakovat. Při otáčení ve směru hodinových ručiček se nabízí varianty „koníka", židličky pro jedno dítě nebo pro dvě děti, které k sobě sedí zády. Při překlopení na bok se pak nabízí prostor pro přelézání ale také kombinování s dalšími židličkami, jako by byly stavebnicí.

Konstrukce Flipu je z vysoce kvalitního pěnového materiálu, který je dostatečně pevný (nikoliv však příliš), a pro blaho dětí je navíc pokryt hypoalergenní vrstvou. Tato povrchová vrstva je pružná, díky čemuž se neničí, a také prodyšná, a nepromokavá, což je ideální pro údržbu a čištění. Barevně disponuje výběrem z šesti pestrých odstínů (oranžová, zelená, modrá, fialová, šedá a žlutá), což koresponduje se světem dětí, ve kterém barvy hrají významnou roli.

S židličkou podobného tvaru přišel Hammerling již dříve ve verzi pro dospělé, která byla ze dřeva. Tehdejší TriWing oslňovala futuristickým designem. Varianta pro malé uličníky Flip nyní láká především přizpůsobením se v otázkách bezpečnosti a zdravotní nezávadnosti. Neposedné děti, které vám dovedou v rámci hraní obrátit naruby celý byt, si s Flipem rozhodně budou vědět rady.Pokud vás Flip zaujal, můžete si jej objednat na oficiální stránce výrobce www.flipforkids.com za 189 euro.

Zdroj a foto: http://www.flipforkids.com/

doprava zdarma
objednávky nad 9 999,- Kč
 
Vrácení zboží
zboží můžete vrátit do 14 dnů
 
+420 733 712 508
uživatelská podpora 9:30 - 20:30