Francouzský VOGUE slaví 90 let fashion film editorialem

Andrea
13.12.2010
  • Móda

VOGUE, módní bible všech, kteří propadli světu přehlídkových mol. Pro ty, kteří s módou koketují, je zdrojem inspirace. Pro ty, kteří se módě profesionálně věnují, je vytouženým cílem dostat své modely na jeho stránky. Získat cover stránku či hlavní fashion editorial je zlomovým bodem kariéry každé modelky. VOGUE zásadně zasahuje do života lidí - inspiruje je a vytváří trendy a hvězdy světové módy.

I po přelomu století VOGUE svou vůdčí roli v oblasti módy neztrácí. Důkazem významu a úspěchu jednoho z nejstarších módních časopisů světa je i letošní rok, který se pro francouzský VOGUE, původně první podobu magazínu, stal rokem velkolepých oslav. Od roku 1920, kdy vyšlo oficiálně první číslo VOGUE Paris totiž uběhlo přesně 90 let. Od té doby časopis získal 18 národních mutací, v jejichž čelech se vystřídala taková jména jako Diana Vreeland či Anna Wintour. Editoři magazínu ani hlavní představitelé světové módy proto nezapomněli toto výročí náležitě oslavit.

Oslavy VOGUE Paris pojal ve velkém stylu. Vydání říjnového čísla, jehož výtisk byl obtěžkán více než 600 stranami, byl tvořen v duchu maškarního bálu. Prestižní cover výročního čísla nazvaného „Le Bal Masque Vogue" nafotila modelka Lara Stone. Kromě módních editorialů v obsahu nechyběly ani dopisy módních návrhářů a domů, které dostaly prostor na 100 stranách.

Příjemným překvapením však bylo natočení unikátního výročního fashion editorial filmu „Girls on Film". V prostředí módní Mekky Paříže se v něm představují tři symboly současného modelingu Natasha Poly, Anja Rubik a Isabelli Fontana. Režie editorial filmu se ujala dvojice fotografů Inez von Lamsweerde a Vinoodh Matadin. Producentsky výrobu filmu zaštítila společnost Art and Fashion Group společně s Gloss Studiem. Filmový editorial byl natáčen na nový technologický zázrak RED EPIC Camera, který přináší vysoké HD rozlišení a výborně pracuje se slow motion.

VOGUE si vždy zakládal na tom, že je místem vizí budoucnosti. Během oslav tak nezapomněl ani na nejmodernější technologie a pro své příznivce připravil oficiální VOGUE iPad aplikaci. Svět módy je známý jako oblast, v níž každý den znamená změnu. Jak je vidět, je jeden trend, který se s časem nemění - VOGUE.

doprava zdarma
objednávky nad 9 999,- Kč
 
Vrácení zboží
zboží můžete vrátit do 14 dnů
 
+420 733 712 508
uživatelská podpora 9:30 - 20:30