Freedom&Porridge, aneb Amerika v českých ulicích!

admin
26.11.2010
  • Móda

Pro ty z vás, kteří jsou milovníci americké módy, mám skvělou zprávu-12. listopadu byl v Praze v Truhlářské ulici otevřen nový obchod s názvem Freedom&Porridge, který Vám na dvou patrech nabízí mix legendárních amerických značek: Alpha Industries, Rocawear, Deréon a Dollhouse. Jen tak pro zajímavost: tyto značky v žádném kamenném obchodě v České republice nenajdete!

Alpha Industries je v Americe již dnes považována za součást kultury. Počátek této značky sahá až do roku 1959. Svoje si zde najdou hlavně příznivci pohodlného army stylu, což znamená bundy, čepice, kalhoty, pásky, tašky, ... Dávno už neplatí, že je určen jen mužům, dámy. Vše military, ale samozřejmě přizpůsobeno tak, abyste na ulici nevzbuzovali podezření.

Značku Rocawear budou znát nejspíš příznivci slavného rappera Jay- Z, který se na jejím vytvoření sám podílel.  Naproti tomu značku Déreon budou mít v povědomí fanoušci jeho neméně slavné ženy Beyonce Knowles. Od toho se odráží i styl oblečení: móda je vyzývavá, hravá a určitě pro všechny, kteří rádi vyčnívají z davu!

Poslední značkou je Dollhouse, která je určena pouze ženám, přesněji řečeno mladým ženám. V současné době je tato značka považována za jednu z nejlepších. Jinými slovy, pokud Vás móda alespoň trochu zajímá, tak byste si měli pospíšit... Ježíšek je za dveřmi!

Zdroj a foto: www.freedomandporridge.cz

doprava zdarma
objednávky nad 9 999,- Kč
 
Vrácení zboží
zboží můžete vrátit do 14 dnů
 
+420 733 712 508
uživatelská podpora 9:30 - 20:30