Google zkrášlil svou pobočku v Londýně

admin
19.12.2011
  • Design

Další designová výzdoba kanceláře, pro kterou se rozhodla úspěšná společnost Google, tentokrát se sídlem v Londýně. Přemýšleli jste i Vy o výzdobě svého pracovního koutku? Nechte se okouzlit nápady návrhářů, kteří si s vybavením a zdokonalením místností opravdu vyhráli.

Tento předčasný vánoční dáreček dostala kancelář nadělený již minulý týden, personál ústředí Googlu na Victorii jistě zaplesal radostí. Zcela nové čtvrté patro nyní hýří skvělými prvky, ozdobami, vybavením a hlavně mění dosavadní představy o vzhledu typických kancelářských prostor. Místní pracovníkům se bude ráno zřejmě dobře vstávat do práce, budou se na ni těšit a možná je takové pracovní prostory dokonce motivují k větší produktivitě. Vytvořené prostředí má zajistit kreativní atmosféru, pohodlí i otevřenost.

Místnosti nabídnou svým hostům nejen vhodné podmínky pro práci, ale také pro zábavu a odpočinek, který je během pracovní doby také potřebný. Ve vyhrazených prostorech tak najdou hry s kompletními sadami konzolí, velké ploché TV obrazovky, hi-fi věže a hudební vybavení jako kytara a bicí a dokonce i kulečník. Nechybí zde už ani tělocvična, která udrží v pohodě a kondici nejen tělo, ale i mysl. Zaměstnanci mohou využít také lehátka, jež jsou umístěna v zahradě s travnatým kobercem. Ideální představa všech pracovníků.

Na chodbách budou kolemjdoucí vítat a provázet chodby inspirované vesmírnými loděmi, vybavené o videokonferenční koutky i relaxační zóny. Stěny jsou obloženy bílými deskami, opodál k odpočinku a příjemnému posezení slouží dvouúrovňová sedací souprava obřích rozměrů, plná polštářů pro maximální pohodlí. Ty však neleží pouze na ní, ale jsou rozmístěny do prostorů i v zasedací místnosti. Pro občerstvení byl zde vybudován i Coffee Lab, kde si hosté mohou dát dobrou kávu a také čtyři restaurace. Tu mohou zase ochutnat například vynikající sushi. A potom zase vzhůru a zvesela do práce!

Zdroj a foto: google.com

 

doprava zdarma
objednávky nad 9 999,- Kč
 
Vrácení zboží
zboží můžete vrátit do 14 dnů
 
+420 733 712 508
uživatelská podpora 9:30 - 20:30