Gucci a Klein se perou o pozornost, uvádí novinku - trojrozměrné sluneční brýle

Mgr. Sandra Vasková
2.12.2010
  • Technika

Obě módní značky za malý moment uvedou tuto novinku na trh! Pryč jsou časy, kdy jste nosili 3D brýle upravené pouze pro promítání v kinech. Nyní si je můžete pořídit do osobní sbírky. Vysoká cena u obou vás ale jistě nepřekvapí. Nálety na obchodní značkové řetězce můžete dělat již od prosince.

Nový retro model Gucci je inspirován 80. léty a jsou to tzv. pilotní brýle, které svým tvarem připomínají slzu. Lemování je z černého lesklého plastu a využívají kruhovou polarizační technologii. „Sklíčka 3D slunečních brýlí budou potaženy několika vrstvami multi-emulze, která umožňuje uživatelům pohled na sebe sama do zrcadla, který nebude ničím zkreslen ani narušován", svěřil se mluvčí Gucci. Tento stylový módní doplněk najdete pod kolekcí Gucci Eyeweb v přepočtu přibližně za 4 150 Kč.

Se stejnou luxusní designovou novinkou přichází také značka Calvin Klein, která pochopitelně v módě i stylovosti nemůže zůstat pozadu. „Fintítko" od tohoto výrobce se vám představí s 3D čočkami od společnosti Marchon, která se zabývá oční optikou a poskytuje své produkty světoznámým značkám. Přijdou vás o něco laciněji než předešlé, a to přibližně na 3 500 Kč. Optika těchto brýlí prý přesně kopíruje obrys oka a tím zlepšuje zážitek z pozorování skrze sluneční brýle. Jsou vhodné do vnitřního i venkovního prostředí a účinně chrání před UVA, UVB i UVC slunečním zářením díky funkci Photocromic. Ta zabezpečuje, že sklíčka mění svou barvu v závislosti na množství slunečního světla. Čím více ultrafialových paprsků na ně dopadá, tím je sklíčko tmavší a naopak.

Které z nich si pořídit? To záleží jen na vás, stačí vyzkoušet!

Foto a zdroj : www.bgfashion.net, www.digitaltechnews.com

doprava zdarma
objednávky nad 9 999,- Kč
 
Vrácení zboží
zboží můžete vrátit do 14 dnů
 
+420 733 712 508
uživatelská podpora 9:30 - 20:30