H & M a Hasbeens opráší slávu dřeváků

admin
15.2.2011
  • Móda

Řetězec H & M představí kultovní obuv švédské značky Hasbeens  s dřevěnou podrážkou. Ve 150  obchodech H & M se objeví už 20. dubna, a to ve všech koutech světa.  Boty Hasbeens ve třech provedeních jsou navrženy exkluzivně pro zmíněnou značku a jsou inspirovány tradičním švédským stylem 70. let. Výroba je ruční, navíc i materiály jsou šetrné k životnímu prostředí. Švédská značka Hasbeens je dokonalým příkladem toho, jak móda a zábava může být také přirozeně udržitelná v čase.

„Zbožňuji ten pocit, když se mi dostane Hasbeens do rukou. Mám ráda její výrobky ze dřeva a kůže, a také to, jak výrobku pojímají tradiční a přitom současnou a moderní formou," prozradila své dojmy Ann-Sofie Johansson, ředitelka designu H & M. „Obuv Hasbeens se pro H & M perfektně hodí. Zejména její bohémský styl 70. let, který se stane velmi důležitým pro nadcházející sezónu," dodává.

„Věříme, že dokážeme vyrobit lepší boty pro lepší svět. Chceme, aby se v módě objevilo více zábavy, která bude zároveň tvůrčí i přátelská k životnímu prostředí a lidem. Navrhování pro pro H & M jsme si skutečně velmi oblíbili! Je to fantastická příležitost, jak šířit myšlenku značky Hasbeens a dostat tyto boty k více lidem po celém světě," zasvěceně povyprávěla Emy Blixt, zakladatelka švédské značky Hasbeens.

Společnost Hasbeens vytvořila tři styly bot s dřevěnou podrážkou, které by se měly stát součástí i základem každého šatníku pro letošní jaro. První druh bot je ve stylu gladiátorství. Mají tři kotníkové přezky i přezky přes nárt. Perfektně pasují na dřevěný klín. K dispozici jsou ve třech barvách - smetanové a snědé na bílém podkladu a černé na černém klínu. Další druh připomíná letní sandálek s jedním popruhem na kotníku, který se představí ve smetanové a červené barvě na světle dřevěném základu.  Třetí provedení je ve znamení „vyčnívajícího prstu" s efektem hadí kůže a šněruje se. A důležité informace nakonec - boty budou k odprodeji ve velikostech 36 až 40 a cena se bude pohybovat okolo € 49,95 nebo € 59,95.

Zdroj a foto: www.dexinger.com, www.sunrainey.com

doprava zdarma
objednávky nad 9 999,- Kč
 
Vrácení zboží
zboží můžete vrátit do 14 dnů
 
+420 733 712 508
uživatelská podpora 9:30 - 20:30