Háček Umbra Buddy barevný set/3ks plastový

585,- Kč s DPH
na dotaz
Nelze objednat

Specifikace

Kód: 318165370
Výrobce: Umbra
Barva: bílá, modrá, zelená
Materiál: plast

Popis

Tato sada 3 nástěnných háčků obsahuje oblíbenou postavičku Buddy „šplhající po stěnách“ v různých pozicích. Nástěnné háčky Buddy jsou perfektním doplňkem do vaší předsíně či dětského pokoje. Buddyho paže, nohy a hlava poskytují místa pro zavěšení oblečení, doplňků a dalšího. Nástěnné háčky jsou zavěšeny díky hmoždinkám. Každý nástěnný háček Buddy je k dispozici v několika barvách a má nosnost 2,3 kg. 

Značka: Umbra

UMBRA - Kanada

Pokud holdujete originalitě, funkčním bytovým doplňkům a modernímu minimalismu, pak si určitě padnete do oka s kanadskou značkou bytových doplňků Umbra.

Značka Umbra působí na trhu bytových doplňků již od roku 1979, kdy její základy položil designér Paul Rowan. Podle vyprávění tehdy nemohl sehnat doplňky do svého vlastního bytu, a tak se rozhodl vytvořit si vlastní. Jeho originální a minimalistické funkční pojetí bytových doplňků si však obratem získalo obdiv široké veřejnosti a drží si jej dodnes.

Portfolio značky Umbra zahrnuje především dekorace a doplňky, které vždy upoutají netradičním minimalistickým designem s důrazem na funkčnost. Nabídka zahrnuje například designové hodiny, fotorámečky, police a věšáky, šperkovnice, nástěnné dekorace či doplňky do kuchyně a koupelny. Hlavním záměrem značky Umbra je přitom přinášet kreativitu předmětům denní potřeby, a to právě prostřednictvím originálního designu.

dále nabízíme

doprava zdarma
objednávky nad 9 999,- Kč
 
Vrácení zboží
zboží můžete vrátit do 14 dnů
 
+420 733 712 508
uživatelská podpora 9:30 - 20:30