Hana Zárubová útočí s další kolekcí pro módní label no.

Mgr. Sandra Vasková
20.4.2011
  • Móda

Módní label no. představuje novou jarní kolekci, jejíž autorkou je Hana Zárubová. Ta vychází z již zveřejněné kolekce fix.you, za níž návrhářka letos v únoru získala titul oděvní designér roku.

Kolekce se nese v oblíbené a již typické černé barvě, poznávacím znamením je opět neopren. Je tvořena čtyřmi modely očíslovanými od no.25 po no.28. Dva z nich - neoprenová vestička a řasený polyamidová plášť - jsou přímým výběrem z kolekce fix.you s mírnými úpravami. Zbylá taška a tričko z modalu jsou pouze pro no. a spojuje je již zmíněný použitý materiál.

„Letošní vítězství a zisk titulu módní designér roku Czech Grand Design pro mě znamenal ohromné povzbuzení a vyvolal velkou chuť pustit se do další kolekce. Prvním výsledkem je tato minisérie pro no..Od každého modelu existuje velmi omezený počet kusů, nikdy ne více než deset - je to taková, řekněme, exkluzivnější řada. Na ni bude v brzké době navazovat druhá sportovnější část, v černé a šedé barvě a nakonec třetí letní kolekce, která bude bílá jako nepopsaný blok."

Nyní si představme jednotlivé kousky:

- no.25  je neoprenová taška s plastickým šedým tiskem a termo vlastnostmi. V přední části je kůží olemovaný kruhový otvor, z něhož vede dovnitř tašky kožený řemínek pro připevnění klíčů či peněženky.

- no.26 je tričko z jemného luxusního úpletu (modalu), do jehož rukávů lze schovat i dlaně. Na pravém rameni nárameník z neoprenu, na němž je plastickým tiskem vytištěna báseň od americké básnířky Emily Dickinson.

- no.27 v podobě řaseného pláště z polyamidu, který střihově vychází z kruhu - jarní verze oceněné péřové bundy no.kolo (cena CzechGrandDesign).

- no.28, asymetrická neoprenová vestička s šedým plastickým tiskem na zadním dílu.

Celá jarní kolekce je v limitovaných kouscích v prodeji exkluzivně pouze v e-shopu www.maxidesign.cz. Všechny produkty značky no. naleznete zde : sukně, třička, tašky.

doprava zdarma
objednávky nad 9 999,- Kč
 
Vrácení zboží
zboží můžete vrátit do 14 dnů
 
+420 733 712 508
uživatelská podpora 9:30 - 20:30