Hanebrink Vás vyveze až na vrcholky hor

Mgr. Sandra Vasková
21.9.2011
  • Technika

Navrženo a ručně vyrobeno a přizpůsobeno do 8 000 stop nadmořské výšky. Popis, který přesně definuje nové terénní kolo HANEBRINK. Stojí na soutoku vynalézavosti, ekologie a luxusu. Schopnosti kola HANEBRINK jsou neomezené. Má styl pro dobrodružství, což se odráží v jeho vzhledu a především vybavenosti a schopnostech!

Dynamické tělo, lesklý povrch, technická pokročilost! Vše můžete vidět na první pohled. Co Vás ale čeká, když na něj usednete? O tom by Vám mohl možná dlouhé hodiny vyprávět sám vynálezce Dan Hanebrink, který je současně leteckým inženýrem pro společnost NASA. Před deseti lety byl osloven s žádostí o vytvoření takového prostředku, který by například polárníkům či záchranářům v horách pomohl rychle a efektivně dosáhnout svého cíle. Takový, který by se osvědčil i na tak krutém terénu, jaký číhá například v ledové Antarktidě.

Kolo se skládá z plastových dílů a ze supertlustých nízkotlakových pneumatik, které se lehce vypořádají se všemi povrchy, na které najedou. Toto elektrické terénní vozidlo je dílem neustálého a originálního vývoje revolučního HANEBRINK designu, který kombinuje ekologii s nejnovějšími hybridními systémy a technologiemi pro kola.

A teď trochu z parametrového soudku. Kolo má rozměry 20 x 8 palců, výrazně lepší stabilitu při všech rychlostech a na všech typech povrchů, dobře zvládá ostré zatáčky a rychlé řazení, má 14 rychlostních převodových stupňů, unese až 300 kg a dostane Vás i do těžce přístupných oblastí. Jeho výzbrojí je lithiová iontová baterie LiFePO4, která spotřebuje tři hodiny nabíjení pro jednu hodinu jízdy. Proto je také vybavena až pěti takovými bateriemi pro delší výlety, a je schopna tak urazit až 100 km.

HANEBRINK může vyrazit skutečně kamkoliv na světě při zachování minimálním dopadu na životní prostředí a s nulovými emisemi uhlíku. Je sice určeno spíše pro náročné uživatele, ale za zkušenou nic, viďte?

Zdroj a foto: fortunehanebrink.com

doprava zdarma
objednávky nad 9 999,- Kč
 
Vrácení zboží
zboží můžete vrátit do 14 dnů
 
+420 733 712 508
uživatelská podpora 9:30 - 20:30