Helena Mertlová a její svět plný módy

admin
14.11.2010
  • Móda

Helena Mertlová je známá krásnou a hlavně extravagantní módou. Pro milovnice módy jsou jistě známé její svatební šaty, které vypadají jako pro princeznu. Která z nás by se tedy nechtěla vdávat v romantických a něžných šatech? Já myslím, že téměř všechny chtějí, ale i pro ty z vás, pro které nejsou svatební šaty úplně to pravé, má Helena krásné večerní róby. Přinejmenším se jimi můžete nechat inspirovat a podobné si nechat ušít.

A jak se vlastně H. Mertlová stala návrhářkou? Vystudovala Střední uměleckoprůmyslovou školu v Praze na Žižkově-obor řezbářství. Tomuto oboru se pár let věnovala, ale později při mateřské se z nudy zúčastnila Fashion show v Bratislavě, kde zazářila. A tak její kariéra návrhářky začala. Inspirací pro její práci jsou jí zahraniční módní časopisy a především tvorba anglické návrhářky Vivien Westwood. Pokud jste znalci tvorby Heleny Mertlové, tak vám jistě neušlo, že jejími nejoblíbenějšími a nejpoužívanějšími barvami jsou černá, bílá, červená.

V současné době obléká mnoho českých celebrit. Například Helenu Vondráčkovou, Halinu Pawlowskou, Taťánu Kuchařovou, Aňu Geislerovou. Její modely se objevily na přehlídkách např. v Bostonu a New Yorku. Spíše ale můžete vidět její módní kreace na fotkách, nechává je fotit třeba Robertem Tichým, Annou Kovačič a Lucií Robinson.

foto a zdroj : helenamertlova.cz

doprava zdarma
objednávky nad 9 999,- Kč
 
Vrácení zboží
zboží můžete vrátit do 14 dnů
 
+420 733 712 508
uživatelská podpora 9:30 - 20:30