Hitem se stává ubytování v betonových rourách - TUBOHOTEL

Mgr. Sandra Vasková
22.8.2011
  • Architektura

„Miláčku, na naší vysněné dovolené budeme bydlet v betonových rourách!" Že je to to nejhorší, co jste kdy slyšeli? Nemusí vůbec být, naopak byste se měli možná těšit. Tedy pokud budete bydlet v těch od architektů T3arc, kteří přišli s myšlenkou nového ubytování, s tzv. TuboHotelem.

I když nad tím asi kroutíte hlavou, mnozí by Vám tento typ bydlení doporučili. Není nudné, není ohrané, je neobvyklé a také luxusní. Tento minihotel se nachází v Tepoztlanu v Mexiku a byl postaven z recyklovaného betonového potrubí, jež měří v průměru 2,3 metru. Potrubí je na sebe poskládáno do tvaru pyramidy. Pokoje se mohou zdát poněkud malé na obrázcích, věřte však, že jen mámí Vaše smysly. Ve skutečnosti nabízí velmi útulné místo, kde složit hlavu i zavazadla, ale také překrásný panoramatický výhled na pohoří Sierra del Tepozteco. Najdete v nich manželskou postel, osvětlení i dobře promyšlené větrání.

Cílem architektonického studia i objednatele bylo rychle postavit cenově dostupný hotel, který nabízí vhodné ubytování pro turisty za 500 pesos na osobu za noc. Všech 20 pokojů je jim plně k dispozici v sadu plném citrusů, divokých švestek a guayabas.

Zdroj a foto: tubohotel.com

doprava zdarma
objednávky nad 9 999,- Kč
 
Vrácení zboží
zboží můžete vrátit do 14 dnů
 
+420 733 712 508
uživatelská podpora 9:30 - 20:30