Hosté můžou přijít i k Vám do domu

Mgr. Sandra Vasková
14.12.2011
  • Design

Postavičky Hosté (jak je přeloženo z originálního názvu The guests) jsou vyrobeny na základě porcelánu a dřevěného podstavce. Obvyklé rozměry, které je vystihují jsou 20,75 x 7,5 palců. Na výběr máte hned z několika jejich podob a každá je originál. V limitované edici od Jaimeho Hayona pak zájemci najdou celkem 250 kusů.

Autor těchto postaviček propůjčil každé z nich výraznou osobnost, kterou vtiskl do kousku porcelánu. Původně byly však vyrobeny pro prestižní studio Lladró Atelier. Kolekci tvoří celkem šest charakterů. Na nich Hayon spolupracoval také s americkým umělcem Timem Biskupem a japonským studiem Devilrobots. „Hosté" jsou ručně vyrábění v dílnách ve Valencii a jsou zpracováváni podle starých řemeslných postupů. Velmi podrobné znalosti porcelánu, specializovaných technik zdobení i tvarování umožnily realizačnímu týmu vyvinout tyto neobvykle vypadající, zábavné a průkopnické ozdůbky.

K dostání jsou od 775 do 2 800 dolarů. Objednat si je můžete například na stránkách www.thefutureperfect.com, a také dovědět se více o samotném designérovi Hayonovi na www.hayonstudio.com

doprava zdarma
objednávky nad 9 999,- Kč
 
Vrácení zboží
zboží můžete vrátit do 14 dnů
 
+420 733 712 508
uživatelská podpora 9:30 - 20:30