Hotel Grecotel Amirandes splní Vaše sny

Mgr. Sandra Vasková
7.5.2011
  • Travel

Překrásný pětihvězdičkový hotel Grecotel Amirandes s 214 pokoji se nachází na severním pobřeží Kréty, které se pyšní nedalekým významným archeologickým nalezištěm Knossos se slavným Mínojským palácem. Sám hotel je postaven v duchu minojských paláců, o čem již na první pohled svědčí jeho architektura i výzdoba, navíc je umístěn hned u pláží. Jeho výměra je 150 000 m2 a svým designem i vyzněním se stává jedním z nejluxusnějších v Řecku.

Příjemná atmosféra, která Vás na těchto místech doslova obejme, je vytvářena zejména okolní přírodou hotelu i malebným výhledem na moře a řadu jezírek a bazénů, které je v areálu možno spatřit. Díky tomu všemu na Vás dýchne odkaz starověké slavné Kréty. Tu se Vám konečně začnou plnit Vaše přání.

Možností ubytování máte hned několik, záleží jen na Vás, jakou z nabízených exkluzivních místností zvolíte. Na pokojích v této elegantní budově s prvky vody, ohně i země naleznete například luxusní koupelnu s vlastní hudební produkcí, balkon s výhledem na moře či do zahrad i minibar. V objektu je pro Vaše občerstvení nachystán bar i šest restaurací s jídly připravovaných z místních lahodných surovin. Jistě Vás nemine ani občerstvení přímo u jednoho ze zdejších bazénů s názvem By the pool. Hýčkání a relaxace se dočkáte v místních lázních, které Vás očarují vůní léčivých bylin a budete si moci užít bazénu, sauny, fitcentra i pedikérských, kadeřnických a masérských služeb.

Zdroj a foto: www.grecotel.com

doprava zdarma
objednávky nad 9 999,- Kč
 
Vrácení zboží
zboží můžete vrátit do 14 dnů
 
+420 733 712 508
uživatelská podpora 9:30 - 20:30