Hotel Yas rozjasní své okolí a zajistí zábavu pro všechny

Mgr. Sandra Vasková
6.3.2011
  • Architektura

Architektonická skupina Asymptote se opět pustila do své kreativní tvorby, a opět velmi zdařile. Jejich projekty jsou proslulé svou inovativností a tím, že drží krok s dobou. I jejich další designový kousek - hotel Yas - je toho důkazem.

Původní koncepce projektu dbá na geometrický i estetický výraz rychlosti a pohybu. A to vše s ohledem na islámské umělecké a řemeslné tradice. Hlavním prvkem 217 metrů vysokého stavení je ocelová konstrukce, která dbá nejen na architektonické stavební náležitosti, ale také na inženýrské nezbytnosti. Konstrukce vizuálně propojuje dvě samostatné věže hotelu. Celý komplex je reakcí na své okolí, a zároveň jej také zkrášluje a dodává mu šmrnc.

Obsahuje 500 pokojů na pozemku o velikosti 85 000 metrů čtverečních. Excelentní stavení je jedním z nejvýznamnějších a nejvíce ambiciózních staveb, který se nachází v přístavu v blízkosti okruhu F1 v Abu Dhabi ve Spojených arabských emirátech. Ubytovat se zde můžete v luxusních pokojích, zarelaxovat si a odpočinou v místních lázních, poobědvat ve vynikajících a precizních restauracích i načerpat místní kouzelnou atmosféru, kterou Vám hotel zprostředkuje spolu se svým okolím a atrakcemi. Doporučuje se navštívit také Yas Marinu a Yacht club. Vynechat byste neměli též golfové kurzy nebo se podívat na samotný okruh Yas Marina. Nudit se tu skutečně nebudete, to máte již nyní zaručeno! Stačí si jen vybrat z široké palety nabídky, která tu na Vás čeká.

Zdroj a foto : www.theyashotel.com, extravaganzi.com

doprava zdarma
objednávky nad 9 999,- Kč
 
Vrácení zboží
zboží můžete vrátit do 14 dnů
 
+420 733 712 508
uživatelská podpora 9:30 - 20:30