Houpající se jídelna vás dostane

Bc. Lucie Drahošová
20.9.2012
  • Design

Houpačky milují všichni, děti i dospělí, dámy i pánové. Proto se už mnohé z nich přestěhovaly ze zahrad a parků do domácností, kde slouží i v interiéru k občasné zábavě, zejména těch nejmenších. Novinkou je ale houpající se jídelna, kterou si zamilují hlavně vaše návštěvy.

Rodinná setkání i obchodní jednání mohou občas zamrznout, téma k hovoru je k nenalezení, a zábava vázne. To se vám ale nemůže stát  při posezení u stolu který navrhl Christopher Duffy pro britskou designérskou značku Duffy London. Okolo tohoto stolu se totiž na pevné konstrukci houpá hned osm zavěšených houpacích křesílek, které si každý na první posezení zamiluje. Kromě komfortu a zábavy je také skvělým tématem k hovoru, takže o zábavu už se nebudete muset nikdy starat.

Jídelní komplet Swing Table tvoří mohutná bílá ocelová konstrukce s rámem, na kterém je zavěšeno dokola osm bílých židlí - tři po stranách, a po jedné v čele stolu, přičemž povrch každé je decentně tvarován do stylu krystalů, s plochami svírajícími tupý úhel. Stůl je v dekoru ořechového dřeva, a jako nohy mu slouží rám konstrukce, takže podobně jako židličky vypadá, že se houpe ve vzduchu. Kromě toho je  sestava vybavena bílou lampou umístěnou uprostřed nad deskou stolu,což je prvek jednak praktický, ale také designový, neboť je zajímavě tvarována do polokoule plné ploch, připomínající fasetovaný drahokam.

Kromě nekonečné hravosti a zábavy, kterou tato sestava nabízí,ji ocení i milovníci pořádku. Vysávání či vytírání pod takovýmto jídelním prostorem je totiž sen. Nehrozí žádné odsouvání židlí, ani vyhýbání se množství nožek. Vše visí pěkně ve vzduchu, a vy máte volné pole působnosti pro rychlé vyřízení  úklidových povinností.

Kromě základní varianty je Swing Table také ve variantě černo-červené, s červenými židličkami a černým stolem, konstrukcí i lampou, případně v kompletně černém provedení. Objednat si jej můžete za necelých sedm tisíc liber na stránkách výrobce www.duffylondon.com, a za osm až dvanáct týdnů už může tento zajímavý kousek zdobit i vaši jídelnu či obývák.

Zdroj a foto: www.dezeen.com, www.duffylondon.com

doprava zdarma
objednávky nad 9 999,- Kč
 
Vrácení zboží
zboží můžete vrátit do 14 dnů
 
+420 733 712 508
uživatelská podpora 9:30 - 20:30