Hrníček Kruzhkus od Artlebedev pobaví i zahřeje

Mgr. Sandra Vasková
4.2.2012
  • Design

Jak se Vám drží hrníček nejlépe? Návod k tomu mohou dát designéři Art Lebedev Studio, kteří vynalezli zcela nový prototyp oblíbených ranních společníků pro dobré kafe či čaj. Hrníček Kruzhkus do světa volá, že má zcela ojedinělé ouško, které umožní lepší vychutnání lahodného šálku. Je to zkrátka rarita. A kdo nevěří, ať vyzkouší.

Ouško hrníčku umožňuje velmi snadné uchycení, kdy Vám prsty nebudou překážet, ani si je jinak nepopálíte. Nápad vznikl z běžného užívání obyčejných hrnků a samozřejmě kvůli pár nevydařeným pokusů o nevylití či nepokapání se nápojem. Ucho Kruzhkusu vypadá sice zdeformovaně, avšak to je účel. O to více jeho majitelé ocení jeho funkčnost. A pohodlné zacházení je také zaručeno! Neotřelý design výrobku je na první pohled zřejmý. Pro větší upřesnění - hrnek má uvnitř hladký, bílý a lesklý povrch, navenek vyniká spíše matným dojem, ale pestrou škálou barev, ze které můžete zvolit dle svého vkusu.

Kruzhkus má objem 330 ml a nalít do něj můžete, co chcete a jak Vám chutě velí - mléko, med, kakao, kompot, horké čokolády, kávu  a třeba i pivo. Vyberte si svůj hrnek, můžete jej mít už za 10 dolarů.

Zdroj a foto: www.artlebedev.com

 

doprava zdarma
objednávky nad 9 999,- Kč
 
Vrácení zboží
zboží můžete vrátit do 14 dnů
 
+420 733 712 508
uživatelská podpora 9:30 - 20:30