HUSH: odpočinková oáza

Bc. Lucie Drahošová
18.6.2012
  • Design

Znáte to, někdy si chceme pohodlně sednout a opřít se, někdy se natáhnout, někdy schoulit. Možná máte pro tyto účely doma několik různých kusů nábytku. Pokud ale není místa na rozdávání, je tu multifunkční HUSH, který si zamilujete....

Sedací nábytek dnes nabývá různých rozměrů, tvarů i designu, od obyčejných křesel, přes pohovky, relaxační multifunkční lehátka, a kdo ví co ještě. Ideální je ale vždy mít takový kus nábytku, který nabídne pohodlí ve více různých polohách. tuto stránku věci dotáhla do dokonalosti mladá designérka Freya Sewell, která vytvořila multifunkční odpočívadlo pro váš byt či dům.

Talentovaná designérka Freya Sewell s ohledem na svůj věk zná dobře potřeby současné mladé generace, která samozřejmě přikládá vysokou důležitost vzhledu, zároveň má ale ráda věci kreativní, neotřelé a multifunkční. Přesně na míru tedy vytvořila HUSH, tedy kus nábytku, který se může stát křeslem, ale i chýší, nebo možná spíše stanem, který vás doslova obklopí.

Výhoda HUSH je ve snadné proměnitelnosti tvaru křesla, jehož povrchová vrstva je tvořena hrubou vlněnou látkou. Ta drží tvar, ale je do značné míry ohebná, takže za pomoci poutek a knoflíků ji můžete přizpůsobovat a následně i fixovat.

Hlavní podoby HUSH jsou dvě - klasické křeslo, které je široké a hluboké, tedy velice komfortní pro odpočinek, třeba u televize. Opačným extrémem je uzavřený stan, kdy jeho stěny a střechu tvoří původní opěrky předloktí - ty se roztáhnou směrem nahoru, kde se spojí. „Vchod" do tohoto uzavřeného hnízdečka pak můžete zavřít právě pomocí knoflíku.  Pokud vám pak postačí soukromí částečné, můžete nechat vstup otevřený, přičemž se tvar hnízdečka mírně rozšíří. Vždy je přitom zajištěno dostatečné množství prostoru pro rozličné odpočinkové polohy, i relaxaci u televize či notebooku.

Barevné provedení HUSH je v přírodní středně béžové s červeným prošíváním, červenou sedací (či lehací) plochou. Součástí je pak také sada čtyř polštářů - tří béžových a jednoho červeného.

 

Zdroj a foto: design-milk.com

doprava zdarma
objednávky nad 9 999,- Kč
 
Vrácení zboží
zboží můžete vrátit do 14 dnů
 
+420 733 712 508
uživatelská podpora 9:30 - 20:30