Hvězdný sušák na prádlo Aarona Dunkertona

Bc. Lucie Drahošová
24.1.2014
  • Design

Praní a sušení prádla patří k běžnému chodu domácnosti. Zejména v menších domech a bytech ale bývá problém s tím, kde prádlo usušit. Přeci jen, mít rozviklaný kovový sušák neustále roztažený někde v obýváku, to není ideální. Pokud si ale pořídíte sušák designový a dechberoucí, jako je třeba ten od Aarona Dunkertona, budete se s ním rádi chlubit. A praní i sušení bude nakonec možná vaší novou zálibou.

Součástí každé domácnosti nejsou jen prvky estetické a designové, ale (a to především) také vybavení funkční, které plní naše potřeby a usnadňuje nám mnohé činnosti v domácnosti. Ideální jsou pak samozřejmě ty kousky, které obě stránky mince spojují - funkční, ale i estetické. Zatímco ale na designový nábytek nebo nádobí jsme si už zvykli, takový sušák na prádlo, to je svěží vítr i pro otřelé ctitele designu.

Kouzlo sušáku na prádlo designéra Aarona Dunkertona je přitom ještě větší, neboť je nejen funkční a vzhledově poutavý, ale navíc zcela nově a velice efektivně využívá prostor pro sušení a dá se také lehce složit na minimální rozměr, jaký klasický sušák nikdy nenabídne. Při roztažení je sušák rozměrnější, a při složení menší než běžné sušáky, což je ideální stav.

Tvarově tento sušák připomíná dvanácticípou hvězdu, respektive dva obrysy této hvězdy, kdy obě dřevěné kostry propojují kovové příčky sloužící právě k sušení prádla. Příček je celkem 36, takže sušák nabízí dostatek prostoru pro plný koš prádla. Zatímco v horní části skvěle usušíte rozměrnější trička či kalhoty, nejspodnější nízkou část sušáku můžete využít na ponožky nebo jiné drobné kousky. Oblečení ale podle Aarona Dunkertona usušíte mnohem rychleji než na klasickém sušáku, neboť mezi příčkami je mnohem více prostoru, takže vzduch může snáze cirkulovat a prádlo se tak jednodušeji usuší.

Konkrétní rozměry rozloženého sušáku jsou 112 centimetrů na výšku i šířku, při hloubce 56 centimetrů. Ve složeném stavu je to pak pouhých 56 centimetrů délky, 32 šířky a 23 hloubky. Příčky jsou z hliníkového drátu a konstrukce z překližky.

Zdroj a foto: www.aarondunkerton.com/clothes-horse.html

doprava zdarma
objednávky nad 9 999,- Kč
 
Vrácení zboží
zboží můžete vrátit do 14 dnů
 
+420 733 712 508
uživatelská podpora 9:30 - 20:30