Hypercubus - hotelový pokoj do kempu

Bc. Lucie Drahošová
14.8.2012
  • Móda

Nocleh v přírodě má své nepopiratelné kouzlo. Vyjet si někam pryč, změnit prostředí a utábořit se třeba uprostřed krásně zelené louky je relaxace k nezaplacení. Obzvlášť, když vyměníte těsný a nepohodlný stan za Hypercubus.

Ačkoliv název Hypercubus zní tak trochu kosmicky, žádnou vědu v něm nehledejte. Jedná se o poměrně obyčejnou přemístitelnou buňku, která má však stylový design, prostor s množstvím přírodního světla, a nabízí vám stoprocentní pohodlí a styl i na cestách. Postavit si ji můžete na jakémkoliv (pokud to zákon dovolí) venkovním prostranství, a voilá, máte tu prostorné bydlení pro dva, s manželskou postelí, sociálním zařízením, a spoustou prostoru navrch.

Hypercubus pochází z dílny designérů značky WG3, která jej oficiálně prezentuje jako mobilní hotelový pokoj. Firma vám jej doručí na jakékoliv veřejné prostranství, a vy si tak bez potíží můžete během minuty po doručení bydlet, třeba doslova na zelené louce. Firmě pak platíte samozřejmě pronájem, podle délky využívání.

V základním vybavení je sociální zařízení a postel v prostoru pro spaní, zbylé prostory si můžete vybavit sami, jako obývák, nebo další ložnici či dětský pokoj. S ohledem na prostory se jedná skutečně o krátkodobé útočiště, ovšem v porovnání se stanem je Hypercubus jednoznačně luxusní příbytek. Na rozdíl od stanu, zde se můžete procházet bez potíží vzpřímeně...

Barevné provedení je z venku výrazně modré, uvnitř pochopitelně dominuje bílá, s ohledem na optické rozšíření. Pomocí barevných světel si ale interiér můžete v mžiku proměnit do modré, zelené, nebo fialové. Podlahy jsou v praktické černé.

Prozatím však přišla firma WG3 pouze s prototypem, a tak na letošní prázdniny s touto novinkou zatím nepočítejte. Každopádně myšlenka je výborná. Mobilní pokoje je možné přesouvat podle období vždy tam, kde je jich potřeba, nenarušují dlouhodobě krajinu, a můžete se s nimi dostat i na místa, kde klasické hotely nenajdete.

Zdroj a foto: http://www.wg3.at, www.dezeen.com

doprava zdarma
objednávky nad 9 999,- Kč
 
Vrácení zboží
zboží můžete vrátit do 14 dnů
 
+420 733 712 508
uživatelská podpora 9:30 - 20:30