I want to ride my bicycle

Mgr. Sandra Vasková
24.4.2012
  • Design

Tak tuto písničku si před lety s oblibou prozpěvoval Freddie Mercury a s ním polovina planety. Nyní bychom doporučovali, abyste i vy ji zařadili na seznam svého playlistu, nasadili sluchátka a vyrazili na cesty na nových kolech od společnosti Solé Bicycle, která jich pro vás připravila tucet!

V jednoduchosti je krása - známé pořekadlo, které tu vystihuje vše! Podívejte se, jak dobře tyto dopravní prostředky vypadají. Kola jsou lehká, elegantní, krásně barevná v různých kombinacích a stylech a navíc ještě cenově dostupná. Můžete si tu vybrat z několika pojetí - např. imitace klasického holandského kola s nerezovými ocelovými řidítky, retro-stylem sedla, světlometem a superzábavným zvonkem. A co tak pouze jednorychlostní městské kolečko? Postačí? V případě, že kolo používáte jako nosný věšák na nákupy, taky tu natrefíte na správnou variantu. Kolo s vlastnoručním podpisem - to tu snad ještě ani nebylo, odteď může být vaše! Vždy jste byli fascinování v sedě ležícími jezdci? Staňte se jím i vy!

Museli bychom tu vyjmenovávat dlouhý seznam předností, výhod a jednotlivých funkcí těchto kol. Pokud jsme vás ale aspoň trochu nalákali, odkážeme vás na stránky společnosti, které najdete i na Facebooku a kde pro svého favorita můžete také hlasovat, dovědět se o něm více a dočíst se i kupní podmínky. Neváhejte a navštivte je ještě dnes! Třeba už za pár dní můžete brázdit ulice na nejlepším kole v okrese!

Zdroj a foto: www.design-milk.com

doprava zdarma
objednávky nad 9 999,- Kč
 
Vrácení zboží
zboží můžete vrátit do 14 dnů
 
+420 733 712 508
uživatelská podpora 9:30 - 20:30