Icrave designová kancelář

Bc. Lucie Drahošová
12.7.2013
  • Interiér

Icrave je mezinárodně proslulá společnost v oblasti designu, a to dokonce i přesto, že založena byla teprve v roce 2002. Na svém kontě má design řady známých newyorských klubů, restaurací i hotelů, a v nově nyní i svou vlastní kancelář v metropoli New Yorku.

Nová kancelář značky Icrave se nachází na Manhattanu, a s tím, co si obvykle představíme pod pojmem „kancelář", má jen málo společného. Rozloha kanceláře firmy je úctyhodných 8 tisíc čtverečních stop, tedy více než 740 metrů čtverečních. Stěžejním principem prostupujícím prostory je přitom otevřenost spolupráci a interakci.

Recepce připomíná hotelové lobby, kdy návštěvníci mohou čekat u stylového dřevěného baru s prosklenou knihovnou v pozadí, zatímco recepční stojí za pultem v designu černé kožené pohovky. Nad ní se pak tyčí výrazná nápis ICRAVE na černém podkladu. Celkové pojetí je směsicí mladistvé originality s elegancí, a stejný styl prostupuje i do dalších místností.

Zasedací prostory nabízejí posezení u rozměrného čtvercového stolu v barvě dřeva, který obklopují bílé židle. Vstup do zasedací místnosti je přitom skrze rozměrné posuvné dveře, které při otevření odkryjí celou místnost. Ty jsou navíc nejen posuvné, ale navíc i otočné o 360 stupňů, což je osvěžující a poutavé, a nabízí široké spektrum možností, pokud jde o jejich postavení. Kromě prostorného stolu je v zasedací místnosti k dispozici ještě posezení na straně u barového stolu. Nad stolem se rozpínají klasické černé tabule, na které lze křídou psát poznámky. Mimo to ale slouží také jako skrýš pro kuchyni, která je hned za nimi. Pro využití kuchyně stačí vytáhnout tabule nahoru, a otevře se prostor za nimi.

Zbytek kanceláře nabízí další prostory s menšími kulatými stolky nebo i rozměrnými čtvercovými stoly pro početnější jednání, kdy celému interiéru dominuje vždy elegantní černá, béžová a bílá, pouze místy oživená pestrou žlutou - například jako mezistěna mezi kójemi jednotlivých pracovníků. Provedení je spíše minimalistické, ovšem více útulné, a připomíná mnohdy spíše domov, než chladné pracovní prostředí, což jistě ocení každý zaměstnanec i obchodní partner.

Zdroj a foto:  http://design-milk.com/icrave-office-by-icrave

doprava zdarma
objednávky nad 9 999,- Kč
 
Vrácení zboží
zboží můžete vrátit do 14 dnů
 
+420 733 712 508
uživatelská podpora 9:30 - 20:30