IPAD 2 přichází s novými funkcemi i designem

Mgr. Sandra Vasková
8.3.2011
  • Design

Považujete moderní technologie za každodenního pomocníka? A máte rádi zajímavé, nejmodernější konstrukce technologii, které se uměním i kvalitou stávají součástí Vašeho života? Jestliže jste si na každou otázku odpověděli kladně, tak právě čtete velmi potěšující zprávu. S vynikajícím designem i množstvím výkonných funkcí je tu nový IPAD 2 od Apple.

I když jste ho už možná viděli, přesto budete překvapeni! Jeho štíhlé, čisté a moderní tvary jej dělají perfektním kandidátem pro domácí dekoraci. Všude tam, kde jej umístíte, bude skvělým doplňkem, který rozvibruje Vaši domácnost i okolní prostory. IPAD 2 je aktualizovaný přístroj, který je lehčí, nezávislejší a má mnoho nových funkcí. Obsahuje dva fotoaparáty, jeden vepředu a druhý vzadu. Disponuje také vylepšeními pro interakci s uživateli. S baterií, která vydrží až 10 hodin, je zřetelně lepší než jeho předchozí verze. Smart Cover s vestavěnými magnety chrání displej před vnějšími faktory a rozpozná, kdy je s ním manipulováno, takže se dokáže okamžitě nastartovat.

K dispozici je v 10 barvách, kryt i záhyby v některých místech podporují a zdokonalují sledování filmů či hraní her. Zlepšené technologické vlastnosti Vás budou doprovázet při každé činnosti na tomto zařízení. Dvě silná jádra v jednom čipu A5 přináší dvojnásobek energie, a ten pak má až devětkrát větší grafický výkon, takže je rychlejší a inteligentnější ve všech směrech.

Zdroj a foto: apple.com

 

doprava zdarma
objednávky nad 9 999,- Kč
 
Vrácení zboží
zboží můžete vrátit do 14 dnů
 
+420 733 712 508
uživatelská podpora 9:30 - 20:30