Jako domek pro Barbie - pracovní deska Ichiro

Mgr. Sandra Vasková
7.3.2012
  • Design

Víceúčelová pracovní plocha, která vypadá jako domeček pro panenky. Dokonce má i okna ve stěnách a závěsnou lampičku uvnitř. A to je jen polovina nové kolekce pro Ichiro-IRO.

Takovou kancelářskou desku vymyslelo japonské studio Torafu Architects, které myslelo na efektivnost využití i na soukromí jejích uživatelů. Majitelé tohoto výrobku se mohou sami rozhodnout, zda svůj pracovní stolek nechají uzavřený a zastřešený anebo jej odkryjí. Je také vybaven postranními poličkami pro uložení potřebných věcí či knih. Na stříšce je vymyšlen otvor, kam lze dát například květináč.

Pracovní plocha byla původně vymyšlena pro výrobce Ichiro. Ten chtěl obohatit vlastní kolekci dekoračního nábytku Ichiro-IRO a právě tento produkt měl být její součástí. Na obrázcích níže si lze prohlédnout dva kousky této sbírky - Koloro stůl a Koloro stoličku. První jsme si již částečně představili, nyní je na řadě tedy stolička, která stojí na čtyřech rozkročených nožkách a je vybavena měkkým polstrovaným sedadlem. To když odklopíte, najdete v něm malé úložiště pro drobné předměty. Jedna část nábytku bez druhé je jako hrníček bez ouška.

Zdroj a foto: torafu.com

doprava zdarma
objednávky nad 9 999,- Kč
 
Vrácení zboží
zboží můžete vrátit do 14 dnů
 
+420 733 712 508
uživatelská podpora 9:30 - 20:30