Jambox speaker od Jawbone přeřve i motocykl

Mgr. Sandra Vasková
10.2.2011
  • Technika

V současnosti se na nás valí lavina osobních audio zařízení, z jejichž nespočtu si můžeme vybírat dle libosti. Nejen že jsou na ně dnes kladeny extrémní požadavky vzhledem k jejich kvalitě, ale také co se týče vzhledu. Design s kvalitou a originalitou jdou tedy ruku v ruce. To se týká též bezdrátového víceúčelového reproduktoru a hlasitého odposlechu Jambox od společnosti Jawbone, který pro ni navrhl Yves Behar.

Jambox se rychle a snadno napojí na mobilní telefony, počítače, tablety, iPody nebo jakékoli jiné zařízení Bluetooth, které umožňuje spotřebitelům, aby snadno sdíleli hudbu, filmy, hry i telefonní a konferenční hovory. A to kdekoli, bezdrátově a doslova v jedné dlani. Zvukové spektrum je u něj téměř stejně široké jako u lidského ucha! Pyšní se dvěma mocnými zvukovými ovladači, které produkují extremně vysoké i nízké frekvence skrze ultramalý reproduktor. Výsledný zvuk dosahuje slušných 85 dB. Jednoduše řečeno, dokáže být snadno hlasitější než například hluk, který vydává motocykl. Jediné, co jeho silný „hlas" dokázalo porazit, bylo srovnání s hlukem, který vzniká na rockovém koncertě.

Jambox může být neustále aktualizován různými aplikacemi, softwarem a novými funkcemi z průmyslového světa Jawbonu. Například on-line platformou MyTalk. Na tomto zařízení můžou uživatelé využívat hands-free, průběžně se nechat informovat o stavu baterie, ID volajícího a podobně. Záleží jen na majiteli přístroje, jaké nastavení si pro vlastní užívání zvolí.

Jambox je vysoce přenosný a všestranný reproduktorový systém v balíčku, který vypadá jako minimalistické umění. Je vyroben z nerezové oceli, měří 15 centimetrů a je velmi odolný. K zakoupení je ve čtyřech provedeních - Blue Wave, Black Diamond, Grey Hex a Red Dot. Jeho cena se pohybuje okolo $ 199, čili cca za 3 500 Kč. Zakoupit jej již nyní můžete na www.jawbone.com.

Zdroj a foto : www.jawbone.com

 

doprava zdarma
objednávky nad 9 999,- Kč
 
Vrácení zboží
zboží můžete vrátit do 14 dnů
 
+420 733 712 508
uživatelská podpora 9:30 - 20:30