Je to stůl? Je to židle? Je to obojí! 4 v 1 od Diego Kinga

Bc. Lucie Drahošová
19.1.2012
  • Design

Argentinský designér nábytku Diego Gonzales King přivedl na světlo světa úžasný multifunkční kousek, který skvěle poslouží jako konferenční či odkládací stolek, barová židle nebo odpočinkové křeslo. Za málo místa široké využití, a to navíc v úžasném modernistickém designu s netradičními liniemi.

Multifunkční nábytek je fenoménem jednadvacátého století - a není divu. Nikdy nevíte, co se vám zrovna bude hodit - křeslo pro hosta, vyšší barová židlička, konferenční stolek který umožní i větší hostinu, nebo nízký odkládací stolek na svršky, noviny, či cokoliv jiného. Když máte doma čtyři v jednom, ušetříte si místo i starosti. Když budete ten či onen kousek nábytku zrovna potřebovat, stačí správně otočit, a je to.
Funkční požadavky zvládá stolečkové křeslo Tona Chair bez problémů. Funkčnost ale je jen jednou stránkou mince. Tou druhou jsou pochopitelně požadavky estetické. Ty designér Diego Gonzales King s přehledem plní prostřednictvím oblých linií, decentních barev, lesklého povrchu a futuristického minimalismu pokud jde o plné plochy nábytku. Moderní je pak použitý materiál - plast, ze kterého je nábytek vyroben.
Dominantními barvami nábytku Tona Chair se stala elegantní černá, která okouzlí všechny milovníky luxusu, tradiční bílá, která prozáří váš domov, a veselá zelenkavá, pro milovníky pestrých barev.
Diego Gonzales King jako mladý designér problémům s nedostatkem prostoru dobře rozumí, a také má smysl pro mladistvý, svěží design, jednoduchý, a přesto unikátní a dech beroucí. Originalita, ať už jde o funkčnost nebo provedení, nemůže být argentinskému tvůrci opřena. Zbývá jen doufat, že v budoucnu přijde i s dalšími elegantními nápady k řešení málo prostorných bytů a domků.

Zdroj a foto: www.coroflot.com/diegogonzalezking/tona-chair/5

doprava zdarma
objednávky nad 9 999,- Kč
 
Vrácení zboží
zboží můžete vrátit do 14 dnů
 
+420 733 712 508
uživatelská podpora 9:30 - 20:30