KABO&PYDO talířek 2v1

Bc. Lucie Drahošová
28.6.2012
  • Design

Rauty jsou ideálním způsobem občerstvení, kdy si každý může vybrat, co bude jíst, kolik a v jakém pořadí. Potíž je ale s rauty ve stoje, kdy jste nuceni manévrovat se sklenicí v jedné a talířkem v druhé ruce. Díky KABO&PYDO ale můžete problém snadno a elegantně vyřešit. Stačí si pořídit speciální cateringovou sadu s talířkem, který zvládne s jistotou podržet nápoj i dobroty.

Pokud už jste někdy zažili raut, při kterém se stojí, pak jistě víte, jaká je to patálie. Sklenička v jedné ruce, talířek s jednohubkami ve druhé, a jak se teď elegantně najíst? Katarzyna Borkowska a Tomasz Pydo, které najdete pod společnou značkou KABO&PYDO, nejspíš podobnou situaci zažili. A rozhodli se problém řešit.

Výsledkem je skvěle funkční talířek nabízející prostor pro držení, pro odložení skleničky, i pro dobroty. Talířek je klasicky kulatý, ovšem zhruba v jedné třetině je opatřen výstupkem, oddělujícím část pro nápoj a část pro občerstvení. Vzhledem k tomu, že party může být i rušnější, a pohyb lidí větší, sklenička nestojí volně na talířku, ale je jakoby zavěšena do něj. Pro tyto účely je v talířku výkroj, do kterého skleničku přesně položíte. Díky širší baňce bude sklenička spolehlivě držet. Minimalizuje se tak riziko vylití nápoje a polití sebe i okolí. Talíř přitom držíte klasicky položený v dlani, kdy z horní strany udržuje rovnováhu stisk palce. Zatímco si tedy nerušeně povídáte s přáteli, v jedné ruce můžete pomocí elegantně tvarovaného talířku třímat veškeré své občerstvení. Druhou rukou se pak snadno obsloužíte.

Elegantní talířek je k dispozici v bílé barvě, přičemž jeho průměr je 21 centimetrů. Kombinovat jej můžete se dvěma druhy sklenic - sklenicemi na víno, a na nealko. Zatímco vinná má širší zaoblené dno, sklenička na džus se rozšiřuje směrem k okrajům a je spíše hranatější. Výška je vždy 16 centimetrů, do vinné skleničky se vám však vejde až 270 ml nápoje, což je o 30 ml více než u skleničky na ostatní pití.

Zdroj a foto: http://design-milk.com/catering-set-by-kabopydo/

doprava zdarma
objednávky nad 9 999,- Kč
 
Vrácení zboží
zboží můžete vrátit do 14 dnů
 
+420 733 712 508
uživatelská podpora 9:30 - 20:30