Kam na prázdniny? Třeba do Karibiku!

admin
26.7.2012
  • Architektura

Patříte mezi ty, kteří si rádi užívají ve velkém stylu? Máme pro Vás tip na perfektní dovolenou. Co takhle si na pár dní pronajmout luxusní vilu na ostrově sv. Bartoloměje a usínat každou noc při šumění Karibského moře? Exotické výhledy do okolí, moderní architektura a záplava luxusu – to vše může nabídnout vila Eternity umístěná v oblasti Flamands. Ostrov sv. Bartoloměje byl až do konce roku 2011 nejvzdálenějším regionem Evropské unie, kterým se stal společně s Francií, pod kterou administrativně spadá. 1.1.2012 však z tohoto společenství vystoupil.

Vila Eternity je moderní stavbou, zhotovenou z luxusních materiálů. Srdcem celého domu je společenský prostor s obývacím pokojem a jídelnou, které dominuje stůl pro deset osob. Je zde umístěno celkem pět ložnic. Ta, která nese přízvisko hlavní, je největší a jediná rozdílná. Zbylé čtyři jsou si velice podobné, odlišené pouze barvami a hlavním motivem. Každá z nich je totiž pojmenovaná po jedné Hollywoodské hvězdě, jejíž portrét je dominantním prvkem místnosti. U každé ložnice je za sytě barevnou stěnou umístěna koupelna se záchodem, sprchou a vanou. V hlavní ložnici se nachází i vířivka.

Okolí domu nabízí mnoho venkovních aktivit. Je zde množství dřevěných venkovních teras, dva vyhřívané bazény – jeden ve spodním a druhý ve vyšším podlaží, zóna určená pro grilování a za velkou prosklenou stěnou i klimatizované fitcentrum. Třešničkou na dortu je iPod dokovací stanice napojená na vnitřní i venkovní reprosystém, díky kterému si obyvatelé domu mohou užívat svou oblíbenou hudbu v interiéru i na zahradě. Díky své velikosti je vila vhodná pro rozvětvenou rodinu nebo pro partu dobrých přátel. Na webových stránkách caribbeanway.com si můžete vilu Eternity zarezervovat na minimálně pět až sedm nocí, podle data návštěvy. Jedna noc v luxusní moderní vile vás vyjde v přepočtu od 40 000 do 220 000 tisíc korun za noc – opět v závislosti na datu návštěvy.

Zdroj a foto: caribbeanway.com

doprava zdarma
objednávky nad 9 999,- Kč
 
Vrácení zboží
zboží můžete vrátit do 14 dnů
 
+420 733 712 508
uživatelská podpora 9:30 - 20:30