Kancly Google v Rusku pro kreativní fajnšmekry

Mgr. Sandra Vasková
22.9.2011
  • Interiér

V Rusku se pracuje v extra moderním a stylovém prostředí! Tedy alespoň v kancelářích zdejší pobočky Google, která se pochlubila světovým designem, jedinečným vkusem i výstředními motivy.

Zdá se, že jsme v designu neviděli dosud všechno! Petrohradské a moskevské kanceláře společnosti Google navrhla švýcarské firma Camenzind Evolution, která si byla dobře vědoma jejich temperamentu. Podobně jako u kanceláří AOL a Pixar představují tyto kanceláře prostory, které se mají stát pro zaměstnance útočištěm a ne otročištěm, s pozitivním nádechem a energií, kterou pocítí, když vstoupí dovnitř. Jde o místa, kde mohou pracující trávit svůj volný i odpočinkový čas a zahrát si hry.

Zaměstnance  Googlu vítají takové prostory už od vstupu do budovy, u samotné recepce. Podívejte se, vše tak úžasně hýří barvami a drží Vás neustále ve střehu a při smyslech. Barvy i ztvárnění podněcuje myšlení a především kreativitu. Shoduje se také s doplňky, které jsou zde k vidění - přes židle, sedačky a křesla k pracovním stolům, poličkám a další kancelářské povinné výbavě.  Rozhodně se zde nebudete cítit jako v práci, ale spíše jako v oblíbeném klubíku.

Zdroj a foto: homedit.com

doprava zdarma
objednávky nad 9 999,- Kč
 
Vrácení zboží
zboží můžete vrátit do 14 dnů
 
+420 733 712 508
uživatelská podpora 9:30 - 20:30