Karim Rashid navrhl obláčky k sezení

admin
25.4.2012
  • Design

Název nové kolekce pohovek, kterou vymyslel a navrhl Karim Rashid pro společnost Sancal, by se dal volně přeložit jako Plovák. Sbírka pod originálním jménem Float bude skutečně zřejmě brázdit mnohé domovy. Podívejte se, jak jednoduše a velmi moderně vypadá. Je to přesný Karimův podpis s prvky, jak jsme u něj zvyklí.

Pohovky byly prezentovány i na Salone del Mobile 2012. Jednotlivé kousky jsou složeny z  měkkých a oválných tvarů, hýří hned několika barvami, které se vzájemně prolínají i doplňují, avšak v závěru vše dává jednotné složení. Designér Karim, který nyní působí v New Yorku, vytvořil tuto sbírku s velmi charakteristickými symboly, které ve většině případů zobrazuje na kterémkoliv ze svých výtvorů, je to už jakýsi jeho rukopis v umění. Komfortní sedačky mohou svým novým majitelům nabídnout vysoká záda pro pohodlný opěr. Místy to vypadá, jako by se vznášely přímo nad zemí, jejich nožky jsou tak drobné, že je v poměru k tělu pohovky snadno přehlédnete. Navíc celý tvar je tak jaksi „do obláčku".

Do vybavení patří i polštáře a samotné kusy nábytku si pak můžete vybírat podle stylu provedení a vymalování vašeho bytu, jsou v několika barevných kombinacích, ve kterých převládají šedé, zelené, žluté a modré tóny.

Zdroj a foto: www.designboom.com

doprava zdarma
objednávky nad 9 999,- Kč
 
Vrácení zboží
zboží můžete vrátit do 14 dnů
 
+420 733 712 508
uživatelská podpora 9:30 - 20:30