Hrnek KeepCup Watermelon L 454ml

329,- Kč s DPH
na dotaz
Nelze objednat

Specifikace

Kód: CWAT16
Výrobce: Keepcup
Barva: červená, fialová, zelená
Materiál: plast (bez BPA), silikon
Vhodné: mikrovlnná trouba, myčka na nádobí

Popis

KeepCup je australská značka ekologických hrnků.

Hrníčky jsou vyrobeny ze skla či z ekologického plastu, který neobsahuje BPA a plně nahradí jednorázové kelímky na kávu či čaj.

KeepCup šetří životní prostředí a je dostupný ve 4 provedeních : XS, S, M a L  .

Váš oblíbený nápoj v něm vydrží až o 30 minut déle teplý než v normálním kelímku.

Mějte svůj termohrnek stále při sobě na cestách či v autě a šetřete životní prostředí.

Značka: Keepcup

KEEPCUP - Austrálie

Milujete teplé nápoje a bez termohrnku nevyrazíte pomalu ani venčit psa? Pak by ve vaší výbavě rozhodně neměl chybět nějaký ten designový kousek od australské značky KeepCup, která vyniká kvalitou i estetikou.

Značka KeepCup se zaměřuje výhradně na výrobu ekologických designových hrníčků na teplé nápoje a vznikla z konkrétní potřeby mladých podnikatelů s občerstvením. Sourozence Forsythovi, kteří v roce 1998 otevřeli řetězec s občerstvením BlueBag, totiž brzy začala trápit vysoká spotřeba kelímků a vysoké zatěžování životního prostředí. Rozhodli se proto pro výrobu kvalitních hrnků v příjemném designu, které by se daly používat znovu a znovu. Díky tomu vznikly hrníčky KeepCup, které jsou stylové, ekologické, netoxické, trvanlivé, odolné i vysoce praktické, protože zvládají ohřev v mikrovlnné troubě i mytí v myčce. V nabídce KeepCup přitom najdete jak hravé a strakaté modely kombinující pestré veselé barvy silikonu, tak i elegantní kousky tvořené sklem a korkem.

dále nabízíme

doprava zdarma
objednávky nad 9 999,- Kč
 
Vrácení zboží
zboží můžete vrátit do 14 dnů
 
+420 733 712 508
uživatelská podpora 9:30 - 20:30