Kidrobot a Swatch navrhly společně hodinky

Mgr. Sandra Vasková
27.7.2011
  • Design

Firma Swatch, která se za léta svého působení stala jedním z hodinkářských monopolů, se spojila se společností Kidrobot, jež pro změnu vyrábí umělecky laděné hračky. Společně navrhly „králíčkové" hodinky, které jsou stylovým módním doplňkem s vysokou originalitou a stanou se zřejmě oblíbeným předmětem ve světě současné módy.

Na výběr máte celkem z osmi druhů hodinek, všechny jsou inspirovány populární postavičkou od Kidrobotu - Dunnym. Dunny se stal ikonou tohoto druhu umění ve ztvárnění uvedených vinylových hraček. Na kolekci hodinek se podílelo několik významných jmen mimořádných umělců. Stali se jimi Gary Basemann, Jeremyville, Frank Kozik, Joe Ledbetter, MAD, Tara McPherson, SSUR a Tilt. Každému z druhu hodinek dokázali vtisknout a propůjčit jedinečný charakter i design.

Modely budou k dispozici v prodejnách Swatch od 18. srpna v Číně a od 1. září se již rozšíří do celého světa. Zakoupit si je budete moci buď jednotlivě, anebo v rámci speciální edice. Ta bude obsahovat 8 hodinek. Avšak měli byste si pospíšit, vše bude v limitovaném počtu. Využijte tedy předobjednávek. Hodně štěstí!

Zdroj a foto: www.swatch.com

doprava zdarma
objednávky nad 9 999,- Kč
 
Vrácení zboží
zboží můžete vrátit do 14 dnů
 
+420 733 712 508
uživatelská podpora 9:30 - 20:30