King of Frogs - moderní příbytek do zahrady

admin
31.7.2012
  • Architektura

Když dům už svými rozměry nedostačuje, pořiďte si ložnici na zahradě, v moderním stylu, a netradičních tvarů. Hosté u vás budou chtít nocovat každý den, obzvlášť když jim nabídnete třeba „King of Frogs", privátní zahradní příbytek s ložnicí, terasou a výhledem.

Mnozí majitelé domů řeší problém s nedostatkem prostoru, zejména pokud jde například o prostory pro případné hosty. Ložnic v domě je omezený počet, a jen těžko je nafouknete. Pro tyto příležitosti si ale můžete na zahradě vybudovat samostatný příbytek pro hosty, a s trochou fantazie se může stát ozdobou celé zahrady.

Příkladem takového příbytku je „King of Frogs" (v překladu „Král žab"), který vyrostl díky designérům z firmy Baumraum na zahradě jednoho z domů v německém Münsteru. S žábou má společné především teritorium, protože stojí přímo v obdélníkovém zahradním jezírku. Svým vzhledem ale evokuje spíše čápa, protože jej množství tenoučkých nožek drží ve výšce několika metrů nad zemí.

Příbytek připomíná sud, opatřený dřevem a kovovým vrchním pláštěm, s množstvím oken. Prostory jsou poměrně skromnější, ložnice s manželskou postelí a jednou pohovkou se rozprostírá na pouhých 8,5 metrech čtverečních. Interiér je ve světlém dřevě, a textilie ve světle béžové, což v kombinaci s množstvím oken a prostupujícím světlem prostor výrazně opticky zvětšuje. Vstup do ložnice vede přes vyvýšenou terasu o rozloze přes devět metrů, která přes den skvěle poslouží k opalování, posezení u drinku nebo odpočinku v soukromí. Schody vedoucí na terasu i terasa samotná pak opět „rostou" z jezírka, což ještě výrazněji podtrhuje propojenost s přírodou i unikátnost celého projektu, který poutá vzhledem i samotnou myšlenkou.

Nevyužijete-li další ložnici, „King of Grogs" jistě ocení vaše ratolesti, které by jej jistě snadno proměnily ve skrýš či bunkr, tedy dokonalé místo pro dětské hry a rozvoj fantazie v soukromí zahrady, a přesto na dohled starostlivých rodičů.

Zdroj a foto: www.beautifullife.info

doprava zdarma
objednávky nad 9 999,- Kč
 
Vrácení zboží
zboží můžete vrátit do 14 dnů
 
+420 733 712 508
uživatelská podpora 9:30 - 20:30