Kitl Syrob Okurka BIO 500ml

169,- Kč s DPH
na dotaz
Nelze objednat

Specifikace

Kód: 1692
Výrobce: Kitl

Popis

Na osvěžení, na žízeň i na chuť. Připravte si sami domácí okurkovou limonádu, lahodnou okurkovou zmrzlinu nebo si ochuťte nealkoholické i alkoholické nápoje a koktejly.

Okurka je původně tropická rostlina pocházející z Asie. Před více než 4 tisíci lety ji začali pěstovat Indové, od nichž se pak díky starým Řekům a Římanům rozšířila do Evropy. V současné době je okurka nedílnou součástí většiny světových kuchyní. Recepty jsou rozmanité, od sladkého okurkového koláče až po výtečnou domácí limonádu. Přípravek Kitl Syrob Okurka BIO je vyroben z okurek v BIO kvalitě. Můžete ho používat doma, ale je vhodný i do restaurací a barů.

Složení: Třtinový cukr, okurková šťáva, regulátor kyselosti: kyselina citrónová, koncentrát spiruliny, koncentrát světlice barvířské, přírodní aroma.

Použití: Pro přípravu domácích limonád řeďte nejlépe s kvalitní vodou v poměru 1:10.

Domácí limonádu vykouzlíte smícháním s vychlazenou sodovkou, ledem a dozdobením plátky okurky. Nebo okurkový Syrob smíchejte s rozmixovanou okurkou, vodou, cukrem a sněhem vaječného bílku. Dejte zmrazit a každou půlhodinu promíchejte, dokud směs neztuhne. Výsledkem je lahodná okurková zmrzlina.

Upozornění: Před upotřebením protřepejte. Po otevření uchovejte v chladu a spotřebujte do 14 dní.

Značka: Kitl

doprava zdarma
objednávky nad 2 999,- Kč
 
Vrácení zboží
zboží můžete vrátit do 14 dnů
 
+420 733 712 508
uživatelská podpora 9:30 - 20:30