Kitty Kasa: Stylové bydlení pro kočky

Bc. Lucie Drahošová
26.6.2014
  • Design

Součástí rodin dnes stále častěji bývají i čtyřnozí mazlíčci, kteří samozřejmě potřebují i svůj prostor a vybavení v interiéru. Může to být jen pelíšek a miska, ale třeba i celý dům s několika místnostmi a různými atrakcemi pro zábavu i odpočinek. Studio Mango nyní pro chovatele koček jeden takový vytvořilo, ovšem architektem bude každý majitel sám – Kitty Kasa totiž zahrnuje kolekci několika různých místností, které si nakoupíte a poskládáte dle libosti. A co potěší ještě více – veškerý výdělek z prodeje jde na dobročinné účely.

Kitty Kasa je stylové moderní bydlení pro kočičí mazlíčky, které zahrnuje celkem tři druhy čtvercových buněk, jež je možné na sebe horizontálně i vertikálně napojovat či volně skládat a vytvářet tak vlastní architekturu. Pokud máte koček více, nebo chcete vytvořit větší kočičí domov, můžete samozřejmě dokupovat další buňky a přidávat je k původním.

Kolekce zahrnuje konkrétně Kitty Kasa Gym, tedy jakýsi sportovně-zábavný modul, který je vybaven dvěma oválnými otvory a dvěma otevřenými stěnami se škrabadlem uvnitř. Dále je v nabídce Kitty Kasa Recreation center, modul s menším kulatým otvorem a zavěšenou provázkovou myškou na jedné straně a stěnou s množstvím kulatých děr na stěně protější. Poslední modul je Kitty Kasa Bedroom, tedy odpočinková klidová místnost s otvorem ve tvaru kočičí hlavy, měkkým polstrováním uvnitř a robustní stabilní konstrukcí vhodnou i pro exteriér. Tři stěny jsou plné pro dostatečný klid mazlíka.

Barevné varianty jsou bílá, oranžová a hnědá, kdy každá z kostek je vždy jednobarevná. Cena každého modulu je v e-shopu 49,99 dolarů. Barvu si samozřejmě volíte dle vkusu, takže můžete mít celou sestavu jednobarevnou, dvoubarevnou nebo tříbarevnou.

Zajímavostí je, že kolekce Kitty Kasa je součástí nové značky chovatelských potřeb ARNI Says, která vznikla díky spolupráce designové společnosti Studio Mango a ARNI Foundation, což je nezisková organizace, která zachraňuje týraná zvířata. Právě této organizaci také putuje veškerý výtěžek z prodeje Kitty Kasa, takže nákupem podporujete zvířata v nouzi.

Zdroj a foto: http://design-milk.com

doprava zdarma
objednávky nad 9 999,- Kč
 
Vrácení zboží
zboží můžete vrátit do 14 dnů
 
+420 733 712 508
uživatelská podpora 9:30 - 20:30