Kolekce svítidel Clover od Brodiho Neilla

Mgr. Sandra Vasková
8.4.2011
  • Design

Italská designová značka Kundalini představí zbrusu nová světla od australského designéra Neilla již brzy, dějištěm se stane Miláno. Světlo, nazývané Clover (v překladu jetel), je vyrobeno z polyuretanu a hliníku a obsahuje světelný zdroj, který schovává ve středu třech záhybů. Ty mohou všímavým a citlivým divákům připomínat trojlístek.


Zajímavě ztvárněna svítidla budou prezentována na Euroluce, a také budou k dispozici skrze jednoho z lídrů pro domácí dekorace - Frette. Plynulé linie a plochy se u něj vzájemně rozšiřují i spojují. Vytváří kreativní tří-dimenzionální otevřenou strukturu. Jedná se téměř o sochařské kousky, které působí vizuální lehkostí. Osvětlení je vysoce moderní a dokonale rozprostírá světlo po místnosti. Lze si všimnout, že u tvaru i vyznění závěsných lamp se nechal designér inspirovat samotnou přírodou, právě zmíněným trojlístkem.

Australský designér, který dopomohl k tomu, aby lampy spatřily světlo světa, žije a pracuje v Londýně. Není to ani jeho první spolupráce se značkou Kundalini, již dříve pro ni navrhl E-Turn lavici. I nyní přichází s inovativním a estetickým řešením pro předměty denní potřeby.

Zdroj a foto : dezeen.com

doprava zdarma
objednávky nad 9 999,- Kč
 
Vrácení zboží
zboží můžete vrátit do 14 dnů
 
+420 733 712 508
uživatelská podpora 9:30 - 20:30