Kostel se proměnil na kouzelné rodinné hnízdo

Mgr. Sandra Vasková
16.3.2011
  • Interiér

Jeden ze sanfranciských kostelů se proměnil na překrásné luxusní rodinné sídlo. Zde byste jistě neváhali strávit volný víkend. Změna se skutečně povedla, i když na první pohled to vypadá, že vše zůstalo při starém. Kdyby Vám tedy v neděli ráno klepali sousedi i obyvatelé města na dveře, nedivte se.

Někomu může připadat, že bydlet v bývalém kostele je divné, až trochu nemravné. Ale jakmile vstoupíte do tohoto prostoru, Váš pohled na věc se změní o 180 stupňů. Vůbec Vám totiž nepřijde, že zde kdy nějaký kostel stál. Stavení má malebný výhled na blízký park, který nedávno prodělal úpravy.

Majitel této zrekonstruované budovy se rozhodl, že i přes velké změny v interiérech, ponechá bývalému kostelu jeho majestátní průčelí. Při vstupu dovnitř naleznete tři ložnice, obrovskou jídelnu lemovanou pozorovacími balkonky a dlouhou pasáž chodeb. Stavení i jeho vnitřní uspořádání si zachovává historický nádech s kapkou tajemna. Je však zjemněno a doplněno o moderní prvky a elegantní díly nábytku, které jej přizpůsobí k pohodlnému bydlení.

V současné době v tomto stavení přebývá jistý pan Akhavan, který se však chystá jej prodat. Pokud by Vám náhodou na kontě přebývalo v přepočtu 7,49 dolarů milionů, může být už brzy Vaše.

Zdroj a foo: freshome.com

doprava zdarma
objednávky nad 9 999,- Kč
 
Vrácení zboží
zboží můžete vrátit do 14 dnů
 
+420 733 712 508
uživatelská podpora 9:30 - 20:30